Na velikosti záleží

/ Redakce

… a při výběru spodního prádla to platí dvojnásob. Je to totiž to nejbližší a nejintimnější, co si jako ženy oblékáme na kůži a trávíme v tom celý den. O to překvapivější se může zdát fakt, který vyplývá z celosvětových statistik, a to že osm z deseti žen, aniž by si to uvědomovaly, nosí nesprávnou velikost podprsenky.

V La Marque se s touto skutečností setkáváme denně. Na vině je, že ženy neznají svou správnou velikost a jak vlastně správně získat své míry. V neposlední řadě jde i o to, jak správně prádlo nosit. Denně se setkáváme s otlačenými ramínky, zbytečně velkými obvody, zákaznice si stěžují na bolesti hlavy a zad, na to, že je prádlo škrtí nebo naopak jim neposkytuje tu správnou podporu.

Špatná velikost podprsenky zcela deformuje postavu, je těžké najít pak padnoucí oblečení. Prádlo sice není vidět, ale je nejdůležitější částí našeho oblečení. V padnoucím prádle se budete cítit jistější, sebevědomější a spokojenější se svou postavou.

Již 26 let se snažím ženám pomáhat najít jejich „druhou kůži“. Tedy prádlo, o kterém ani nevíte a které dokonale vytvaruje vaše křivky. Prádlo, ve kterém se budete cítit jistě a sebevědomě, bez jakýchkoliv obav o to, zda je všechno na svém místě. Náš servis zakládám na důkladném přeměření postavy, které slouží k určení správné velikosti, vyhledání správného střihu, protože každá žena je jiná a každé padne něco jiného. Se zákaznicemi se bavíme také o tom, jak se o prádlo správně starat, aby daný materiál vydržel co nejdéle.

La Marque je můj splněný sen a mám neskutečnou radost, když mohu ženám pomoci znovu objevit jejich krásu. Nejspokojenější jsem, když zákaznice odchází v zakoupené podprsence, protože svou „starou“ už nechce ani vidět.

Míša Vlčková, La Marque

www.lamarque.cz