1) Carmen Hamilton @carmengracehamilton

Australanka Carmen má jednoduchý styl. Nosí především černou barvu a její šatník se skládá hlavně z klasických kousků. Její outfity jsou perfektním příkladem střetu ženského a mužského světa. carmen

2) Monikh Dale @tresmonikh

Monikh je minimalistka, která ale ráda svoje outfity doplňuje o nečekané a zajímavé detaily. Vždycky je takzvaně “on trend”. Většina jejích outfitů se skládá ze základních kousků, které ale zajímavě kombinuje. Je proto skvělou inspirací, pokud máte chuť svůj šatník oživit, ale nechcete utrácet majlant. monikh

3) Brooke Testoni @brooketestoni

Brooke o sobě sama říká, že její styl je tak trochu mužský. Nosí hlavně džíny, košile, saka, kotníčkové boty a tenisky. Často prý chodí krást do skříně svého manžela. Vždycky ale vypadá žensky. Její styl je svěží a cool.

brooke

4) Trines Kjaer @trineswardrobe

Dánka Trine v sobě skandinávii nezapře, její styl je prostě severský skrz naskrz. Nebojí se kombinovat nekombinovatelné a v oblékání má obdivuhodný cit pro nedbalost, která zároveň působí promyšleně a upraveně. Jestli milujete netradiční kombinace, rozhodně sledujte Trine!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA          Processed with VSCOcam with c3 preset

 5) Pepa Mack @pepamack

Slovenka Petra Macků je internetová celebrita, hlavně pak v Austrálii, kde momentálně žije. Jejím nejoblíbenějším kouskem jsou džíny a umí je skvěle kombinovat. I Petra miluje pánský styl a jednoduchost. Přesto jsou její outfity jedinečné a zajímavé. Fotky jejích outfitů jsou vždy repostované snad na všech sociálních sítích. Určitě jste ji už někde viděli. Petra prostě ví jak na to.

pepa

Fotky: Pinterest, chroniclesofher.com