Nike a Riccardo Tisci opět spolu

/ Redakce

Kreativní ředitel módního domu Givenchy, Riccardo Tisci se opět spojil se sportovní značkou Nike a vznikla z toho samosebou úžasná věc.

riccardo-tisci-nikelab-dunk-lux-high-closer-look-1Návrhář Riccardo Tisci, který je mimo jiné prý tak trochu závislý na teniskách, se po dvou letech opět spojil se sportovní značkou Nike. Tentokrát znovuobjevil šarm unisexových tenisek NikeLab Dunk Lux High, které byly poprvé představeny v roce 1985. Na ikonickou botu pro každodenní nošení, jež se hodí na hřiště i do práce, se v poslední době maličko pozapomnělo, což je opravdu škoda. Ale vše je napraveno a světlo světa včera spatřila bota se jménem Nike+RT AF1.

nike-tisci-dunk-lux-01“Líbí se mi spolupracovat se značkou Nike, protože mě to posouvá do jiných míst, odlišné reality než je ta v Givenchy. Americká společnost Nike je celosvětově velmi dobře vnímána a proto myslím, že spolupráce s ní je snem každého designéra,” prohlásil Tisci. A z jeho nadšených slov lze usuzovat, že se nebude jednat o spolupráci poslední.

Zdroj foto: Archiv Nike.com