Pokud takové chvíle zažíváte a nevíte, jak na ně, máme pro vás několik tipů, které vás pokaždé zachrání. Místo toho, abyste celý den strávila ve špatném outfitu nebo jste rovnou běžela do obchodů a lovila kousky, které se k vaší nově objevené osobnosti hodí víc, můžete zkusit následující!

Léto v zimě

Proč si rozevláté, růžové nebo květované kousky schovávat ve skříni až do jara? Klidně je můžete nosit hned! Stačí si pod ně obléct rolák a černé silonky nebo skinny džíny. Přes outfit přehoďte sako a hurá do práce. Nebo třeba do baru!

Hodí se, když: Vás už vaše celočerné outfity nebaví, máte chuť být za vílu, ale pořád je velká zima a vy už jste vyčerpala všechny kombinace.

Barevný byznys

To stejné jako v prvním případě platí i o letních sukních. Do kanceláře přece nemusíte jen v pouzdrových v neutrálních barvách. Vezměte si k nim sako, aby vznikl formální look, ale pod něj si klidně vezměte tričko. Nemusí být čistě bílé nebo černé, vsaďte i na potisk.

Hodí se, když: Kostýmek a bílá košile už vás nebaví, ale zároveň musíte držet dresscode.

Hra s laclem

V létě nás ve dnech, kdy se nám nechce nic vymýšlet, zachraňují šaty. Ale co v zimě? Kalhoty s laclem! Praktické (ledviny v teple!), stylové a pohodlné. A určitě se nemusíte bát, že byste vypadala jako předškolák. Všechno je to o správném kombinování.

Hodí se, když: Nemáte chuť nic s ničím kombinovat, ani náladu na kalhoty, ale na nic jiného se v zimě necítíte (pro nás zcela běžná situace).

Bohémsky elegantní

Toužíte být elegantní, ale chcete volný a komfortní outfit? Oblékněte si hedvábnou košili, pod ní rolák nebo triko s dlouhým rukávem a k tomu pallazzo kalhoty, které si schováváte na léto.

Hodí se, když: Je zima. Vy už ale nechcete nosit svetry ani teplé vlněné kalhoty s puky nebo džíny. Nebo taky když máte všechno oblečení v koši na prádlo a zbývají jenom kousky na jarní počasí…

Všechno, co máte

Už to není na kabát, ale ještě pořád je zima, takže sáhnete po bomberu. K tomu si chcete vzít nějaké pohodlné kalhoty a tričko s krátkým rukávem. Nic z toho se k sobě ale prostě nehodí. Co teď? Nic, prostě si to vezměte a jděte!

Hodí se, když: Chcete být ultra originální a vaše módní sebevědomí právě dosahuje svého maxima. A nebo je vám to prostě jedno! Překvapivý outfit si dost možná zamilujete.

Fotky: Pinterest, Whowhatwear.com