Adut Akech

Adut se právě teď plní americký sen. Narodila se v Jižním Súdánu, ale s rodiči se přestěhovala do Austrálie. S modelingem začínala už v 11 letech. Právě teď je jednou z nejvýraznějších nových tváří modelingu a její hvězda začíná stoupat.  Stala se například exkluzivní tváří značky Saint Laurent, otevírala přehlídky H&M, Prada a objevila se i na přehlídkách značek Valentino, Calvin Klein, Tom Ford a Versace.

Heejung Park

Modelky z Asie jsou ve světě módy čím dál tím více oblíbené. A to je dobře, diverzita na molech nás baví. Heejung z Jižní Korey je jednou z vycházejících modelek asijského módního průmyslu. Mezi ostatními kráskami vyniká především zajímavým stylem oblékání a výraznou osobností. Otevírala přehlídku Self-Portrait a objevila se i u značek Louis Vuitton, Balmain, Givenchy, Fendi a Alexander Wang.

Loane Normand

Francouzky prostě mají to něco, je ne sais quoi, krásu, kterou nikde jinde na světě nenajdete. To je i případ Loane, která si pomalu získává všechny slavné návrháře světa. Krátké vlasy ostříhané do pixie stylu a znaménko krásy na tváři, to jsou největší zbraně krásky z Francie. Otevírala a zavírala přehlídku A. P. C. a objevila se i na molech značek Givenchy, Dior, Giambattista Valli, Saint Lauren, Fendi a Ralph Lauren.

Adesuwa Aighewi

Šestadvacetiletá kráska z Nigerie zažívá právě teď druhou vlnu svého modelingového úspěchu. Nikdy se nebála říct, co má na srdci, ale největší úspěch a světoví návrháři přichází až teď. Změnila agentury a rozhodla se, že svoje vlasy nechá tak, jak se jí líbí – s dready. A nabídky se jí jen hrnou. Prošla se na přehlídkách Chanel, Miu Miu, Dior, Fendi, Matty Bovan a Sies Marjan.

Hannah Sprehe

Teprve sedmnáctiletá modelka z německého Bremenu má kariéru ještě před sebou, už teď se ale začíná slibně rozjíždět. Tmavé vlasy a výrazné, až androgynní, rysy ji dělají snadno rozpoznatelnou mezi ostatními modelkami. Její krása je nadčasová a to návrháře baví. Objevila se tak na přehlídkách Louis Vuitton, Chanel, Alexander McQueen, Paco Rabanne, Prada a Versace.

Akiima

Cesta Akiimy vedla z afrického Nairobi nejprve do Austrálie, kde začala s modelingem. Odtud se pak vydala dobýt celý svět. Pro modeling se rozhodla díky Adut Akech, jejíž fotky viděla na Instagramu. Stala se tak další modelkou, která úspěšně dobývá mola světových návrhářů. Začínala jako exkluzivní tvář Prady a poté přicházela jedna nabídka za druhou. Zazářila na přehlídkách značek Loewe, Valentino, Jacquemus, Brandon Maxwell a zavírala přehlídky Kenzo a Chalayan.

Rebecca Leigh Longendyke

Modrooká kráska z New Yorku byla exkluzivní tváří Calvina Kleina a dokazuje, že americké krásky mají na molech svoje stálé místo. Jemné rysy a spousta pih, to je klíč k úspěchu jednadvacetileté Američanky, která se letos objevila na molech labelů Chanel, Stella McCartney, Valentino, Paco Rabanne, Saint Laurent a Dries Van Noten.

Naomi Chin Wing

Stejné jméno a hodně podobná tvář. Nová Naomi má požehnání od té legendární a zdá se, že i mladou modelku z Trinidadu a Tobaga čeká hvězdná kariéra. Karibik je v poslední době místem, kde se rodí spousta zajímavých tváří. Naomi je rozhodně jednou z nich. Na přehlídku ji zabookovali návrháři značek Miu Miu, Alexander McQueen, Saint Laurent, Calvin Klein, Brandon Maxwell a Marc Jacobs a zavírala přehlídku Carolina Herrera.

Zdroj: Fashionista.com