Toto vnímání času platí také pro způsob, jakým kolekce navzájem kombinuje inspiraci ze 70. a 90. let 20. století – snadno se kombinuje a vytváří svěží, poutavé styly. Topy z nylonu jsou kombinované s průhlednými sukněmi s květinovými aplikacemi a obrovské kožené bundy decentně zahalují pletené dvoudílné sety. Vysoké lemy kraťasů a dlouhé sukně propůjčují vzhledu koketní ženskost, která spojuje citlivost- jemnost a bohémského ducha.

Celá paleta barev – od zelené přes meruňkovou až po tyrkysovou vypadá, jako by byla zbarvená slunečními paprsky. Duhové barvy jsou zobrazeny na skládaných vzdušných šatech z hedvábí a na dalších modelech, které mají nabíraní v pase a tím jim dodávají sportovní nádech, zjemněný nabíranými detaily. Pro zdůraznění linie slunečního pohybu se do popředí dostává potisk se slunečními hodinami a proužky v různých odstínech. To dodává kolekci jedinečný šarm. Všechny modely mají tenký kožený pásek, s Roseau bambusovou sponou, charakteristickou pro kabelku se stejným jménem.

Kabelka Roseau, která reprezentuje typický Longchamp styl již více než 20 let, přichází nyní s novými, must have modely. K mání jsou v různých velikostech a provedeních, od barevných vzorů po klasickou hnědou kůži. K ikonické kolekci kabelek Roseau se připojuje kultovní řada kabelek Le Pliage , která je v nabídce v neodolatelné mini a nano verzi. Kolekci kabelek dokonale doplňují nízké boty, buď sandály, tzv. gladiátorky a nebo sportovní boty z pleteniny vysoké až pod kolena – každý k těchto kousků dokonale vyjadřuje souhru kolekce inspirovanou 70. a 90. léty.

Tyto originální kombinace různých stylů, forem, materiálů a časových období, spolu perfektně komunikují a vytvářejí dynamickou a příjemnou kolekci, která zcela rozsvítí vaši osobnost

Kdo: Kendall Jenner, Julianne Moore, Kate Moss, Lila Moss, Liya Kebede, Charlotte Lawrence, Ama Lou, Ashleigh Murray, Brittany Xavier, Candela Pelizza, Charlotte Groeneveld, Chriselle Lim, Derek Blasberg, Flaviana Matata, Leomie Anderson, Leonie Hanne, Marta Pozzan, Rickey Thompson, Sami Miro, Shaun Ross, Xenia Adonts, and more

Co: LONGCHAMP Spring/Summer 2020 Runway Show

Kdy: sobota, 7. září, 15:00 hod.

Kde: Hearst Plaza, Lincoln Center, New York