Ponožky jsou opět na výsluní. Jak je nosit?

/ Redakce

Ponožky od teď nebudou jen funkčním kouskem oblečením. Vrací se opět na výsluní a to v podobě módního doplňku. Kdo za to může a jak ponožky nosit, aby byly dostatečně cool?

Očekávaný návrat ponožek jsme mohli předpovídat už v loňském roce, kdy značka Vetements představila slavné socks boots. Ty nejprve zklidily vlnu kritiky. Ale poté, co si je oblíbila Kim Kardashian spolu s dalšími celebritami, si je oblíbil téměř každý.

Po tom, co Gucci, Vetements a Givenchy představili ve svých přehlídkách nebo kampaních ponožky v hlavní roli, bylo jasno. Tenhle trend se opět vrací. A má hned několik podob.

Logománie

Ano, loga značek se nebudou nosit jen na bundách, tričkách, nebo mikinách, ale dokonce i na ponožkách! Takže pokud si stále netroufáte na obří logo na prsou, začněte postupně – od ponožek. Vytáhněte je ven, nebo si je rovnou obujte do lodiček.

A pokud tak jako my toužíte po těch od Vetements, doporučujeme ty z kolaborace Vetements x Reebok. Cena 70 euro je přeci jen přijatelná, oproti té původní.

02-gucci-sock-trend-mark

Gucci

vetementsxreebok_socks_1024x1024

Minimalistický detail

Puntíky, proužky, hvězdičky, nebo třeba fishnets. Stačí, když ponožky s těmito prvky necháte vykukovat jen pár centimetrů. Zaručujeme, že i ten nejobyčejnější outfit se rázem stane zajímavým.

04-givenchy-sock-trend-mark

757222_rw_pp

Flitry, flitry, flitry

Zaujaly vás flitrované boty, ale nechcete si je pořizovat, protože to není úplně varianta na každodenní nošení? Vyzkoušejte tuhle alternativu v podobě ponožek, která je navíc daleko levnější, než nové boty.

01-off-white-sock-trend-mark