I letos se značka snaží o to, aby její modelky byly nejen krásné, ale aby také měly ono “něco” – osobnost a jiskru. Letos tak vybrala spoustu nových modelek, které zastupují tak různé typy a druhy krásy. Co se typu postavy týče, tady se značka drží jasně svého mustru a od vysportované štíhlé postavy zatím upustit nehodlá. Na mole bude ale i letos k vidění spousta různých druhů krásy co se národností a barvy pleti týče. Protože to je přesně to, po čem právě teď všichni volají: Větší diversifikace v módním průmyslu. U VS se tak alespoň dočkáme krásek z různých koutů světa.

Letos se po loňské pauze na molo vrací modelky Behati Prinsloo a Candice Swanepoel, které loni vynechaly kvůli mateřským povinnostem. Z loňských nováčků znovu uvidíme superúspěšné krásky jako Dillone a Grace Elizabeth, které jasně dokázaly, že jakmile se objevíte ve spodním prádle VS, všichni o vás budou vědět a pokud příležitosti šikovně využijete, mohou se z vás stát supermodelky a pak třeba i andílci, neboli stálé modelky značky VS. Ty mají kromě jistého místa na přehlídce zajištěno také působení v kampaních značky. O něčem takovém sní většina mladých modelek světa, takže to už opravdu něco znamená.

Ať už se letos na přehlídku spodního prádla budete koukat nebo ne, určitě si alespoň prohlédněte modelky, které se letos projdou po mole. Protože i letos to bude událost, která bude plnit první stránky všech médií.

Nové tváře

Alexina Graham 

Estelle Chen

Amilna Estevao

Frida Aasen

Alecia Morais

Gizelle Oliveira

Samille Bermannelli

Roosmarijn De Kok

Grace Bol

Xin Xie

Mayowa Nicholas

Kdo se letos vrací 

Po loňské pauze se letos také vrací Candice Swanepoel a Behati Prinsloo, které jsme byli zvyklí vídat na slavné přehlídce už posledních několik let.

Potvrzené je i sesterské duo Bella a Gigi Hadid a jejich kamarádka ze slavné rodiny, Kendall Jenner.

Stálí andílci

Na které oblíbené tváře se můžete těšit i letos? Nebojte, skoro všechny se letos vrací, takže se máme na co těšit.

Elsa Hosk

Romee Strijd

Lais Ribeiro

Adriana Lima

Martha Hunt

Josephine Skriver

Sara Sampaio

Lily Aldrige

Taylor Hill

Jasmine Tookes

Alessandra Ambrosio

Stella Maxwell