Venku začíná zima, deštivé počasí a dle posledních zpráv podzim je tady. Řada z nás se z venkovních procházek, běhání v ulicích, hraní tenisu přesouvá do hal a fitness center. K tomu je třeba nejen změna oblečení, ale i bot. Vyzkoušejte řadu tenisek SKECHERS, která je určena právě do fitness, vhodná na trénink různých druhů sportu, ale i na denní nošení a kombinaci rafinovaných fashion outfitů.

14079778_1087755641260174_9157366704145753459_n

Tenisky Skechers jsou jedny z nejpohodlnějších, které jsme kdy měly na noze, a to díky proslulé stélce Memory Foam, kterou si redakce Iconiq mohla vyzkoušet.

ff

Co to vlastně MEMORY FOAM je? A jaké vlastnosti v sobě skrývá?
Stélka se přizpůsobuje tvaru chodidla – doslova okopíruje chodidlo. K dispozici je několik typů Memory Foam, například AIR COOLED MEMORY FOAM, jejíž spodní část je perforovaná tak, aby zvyšovala průdušnost (tento typ stélky je použit také u modelů z řady ORIGINALS). Paměťová pěna v různých podobách zajišťuje pocit pohodlí u chůze i u celodenního nošení nebo pohybu na běžícím pásu.

rr

Není divu, že těmto teniskách podlehla i úspěšná zpěvačka Meghan Trainor, která se stala tváří a to konkrétně řady ORIGINALS.

meghan-trainor

Na závěr je důležité podotknout, že kromě praktičnosti vás tenisky Skechers i potěší svým designem, který je opravdu různorodý. Vyberou si ti, kteří preferují klasiku v podobě šedé, ale i ti, kteří chtějí ukázat, že mají styl a rádi kombinují minimalismus s výraznými potisky.

zzz

Foto: Archiv firem