Vzor: Rozmanitá kostka

Kostky i tartan jsou zpátky na výsluní už několik sezon. Nezáleží na jejich velikosti, stylu, ani úhlu, vedle nešlápnete s žádnou variantou. Vyzkoušejte trendy béžovou a nebojte se kombinovat více různých kostek najednou – neutrální barvy mix snesou. Jděte však klidně do jakékoliv barvy. Klasika všech klasik je i nadále červený tartan.

Jedna kostka či celý outfit?

Když zvolíte dostatečně výraznou barvu či jejich kombinaci, stačí k obyčejnému outfitu doplnit jen jeden kostkovaný kousek – k tomu se nabízí hřejivá šála či bucket hat. Větší pozornost už kostka dostane na dlouhém kabátu. Klidně však po vzoru 80s a 90s namixujte všechny kostky dohromady!

Barva: Zlatá horečka

Záplava třpytivého zlata a glamour feeling je přesně to, co po karanténě všichni potřebujeme. I kdybyste měli Silvestr strávit doma, dejte mu pořádnou dávku lesku. Ať už si obléknete flitrové minišaty nebo oversize košili, ten pocit za to bude stát. Máte-li z dominance zlata obavu, vsaďte na mírnější měděné tóny a začněte na doplňcích.

Růžové zlato i bronz

Žluté či růžové zlato? Stříbro či bronz? Hitem se stane jakýkoliv kov, který zvolíte. Rychlý outfit vytvoříte díky zlatavým šatům v mini i maxi délce, zatímco se stylingem si pohrajete, když necháte vyniknout jen metalický top či jeden kousek outfitu. Nezapomeňte při tom na šperky!

Kousek: Cardigan do pasu (i níž)

Jemný cardigan vzal podzimní přehlídková mola útokem a do svých kolekcí je zařadily všechny módní labely. Největším hitem je zkrácená délka do pasu, která skvěle doplní devadesátkové mom jeans. Kdo nedá dopustit na dlouhé svetry a zahřátá záda, však splní trend stejně dobře. Doporučujeme investovat do kvalitnějších kousků, které budou v dlouhodobém měřítku ekonomičtější i ekologičtější volbou.

Vsaďte na svůj vkus

Cable knit, logománie, fluffy styl. Všechny zavedené styly svetrů jsou už v podstatě klasikou a tak se nemusíte bát, že byste sáhly po špatném kousku. Naopak – kvalitní cardigan patří mezi základy šatníku a když zvolíte kvalitní svetr podle vašeho vkusu, vydrží vám napořád.