11 důvodů, proč rozhodně musíte mít bílé tenisky

/ Redakce

Pokud existují jedny boty, které vládnou posledním módním trendům, potom to jsou bílé tenisky. Ve skutečnosti během několika posledních sezón se tento trend rozšířil i mezi proslulé designéry a každý z nich přišel z jejich originální variací právě na tento must-have kousek. No a jak se můžeme u některých našich oblíbených celebrit přesvědčit, vypadá to, že tento trend se nikam v dohledné době nevytratí. Módní “trendsetterky” jako Kendall Jenner, Gigi Chadid a spol. už v jiných teniskách než v bílých, do ulic nevyjdou! A proč by vám také neměly chybět? My to víme!

1. Bílé tenisky váš outfit pokaždé oživí, ať je monochromatický, nebo barevný.

2. Odvažte se také pro “total white look”. Prozáří to nejen vaši pokožku, ale dokonce se budete cítit přímo nebesky.

3.Chcete-li změnit vaši evergreenovou kombinaci černé s černou, bílé tenisky budou nejlepší náhradou zejména pro jejich pohodlí a stejně jednoduchou kombinovatelnost jako černé kotníčkové Chelsea boots.

why-the-white-sneaker-trend-isnt-going-anywhere-in-2016-1608918-1451256692.640x0c

4.Nebojte se, že bude váš outfit vypadat příliš “strojeně”. Dokombinujte bílé tenisky například k modro-bílému outfitu. Toto spojení bude i tak vypadat svěží a mladistvé.

5. A pokud jste tenisový fanoušek, nemusíme vám ani připomínat, že bílé tenisky a skládaná sukně jsou klasickou vítěznou kombinací.

6. Bílé tenisky doladí jakoukoliv siluetu, včetně outfitů sestavených z midi sukní a culottes kalhot!

why-the-white-sneaker-trend-isnt-going-anywhere-in-2016-1608919-1451256693.640x0c

7.V případě že váháte nad outfitem, neprohloupíte kombinací jednoduché košile, klasických padnoucích džínsů a bílých tenisek doplňených o trenčkot, nebo trendy bomber bundu. Tato čtyřka totiž táhne za jeden provaz.

8.Ano, své tenisky můžete nosit i k dlouhým šatům! Jen dbejte na to, abyste nikdy nezakryli kompletně vaše kotníky, zbytečně by vás to zkracovalo.

why-the-white-sneaker-trend-isnt-going-anywhere-in-2016-1608917-1451256692.640x0c

 

9.Dobře nastylingovaný pár tenisek může vypadat stejně atraktivně, jako pár těch nejvyšších a nejlepších lodiček vašeho botníku.

10. A kdo říká, že nemůžete nosit tenisky do práce, poté je na velkém omylu. Časy se mění a pohled na módu s nimi. Neváhejte tedy ke kostýmku zvolit jednoduché tenisky s hladkými liniemi, které váš outfit osvěží a přidají ten žádaný moderní twist.

11.Chcete-li kombinovat vzor na teniskách, se vzorem oblečení, poté jsou skvělou volbou klasické Adidas tenisky s pruhy na stranách. Dokonale padnou jak ke geometrický vzorům, tak abstraktním.

Zdroj: Archiv firem, Pinterest