Kolekce Gucci Resort 2015 jistě ohromí nejednu milovnici smysluplné módy. Květiny, které tradičně používaly ženy ve starověkém Římě pro léčení a jejich magické vlastnosti, vyobrazili umělci značky Gucci na některé módní kousky této kolekce. Odrážejí tak skrytou sílu magických rostlin. Podle Fridy Giannini mají nyní oděvy stejně strhující a mimořádné vlastnosti jako pozoruhodné byliny a květiny.

Gucci_023_2000_426x639

 

Hra pastelových barev

Barvy ovládají pastelové odstíny, jako perlová, světle růžová, citronově žlutá, eukalyptově zelená, odstíny modré, písku i oranžové. Květinové potisky můžete najít na šatech z hedvábí, šortkách, kalhotách i bavlněné halence.

Gucci_028_2000_426x639

 

Grafické náměty jako souhra designérů?

Designéři nezapomněli ani na denim, který tvoří okrajový průřez kolekcí v podobě šatů a džínů v námořnickém stylu. A co by to bylo za kolekci, kdyby zde chyběly grafické náměty a přesné siluety. Zbývá jen otázka, zda se designéři světových značek dopředu domlouvají, které motivy a materiály použijí nebo jde skutečně o náhodu.

Dvouřadé kabátky, prostorné bundy, hranaté tvary, propracované okraje i výřezy a spousta knoflíků provází kolekci od začátku až do konce. Usedlost, elegance i osobitý styl s vysokými límečky hlásají jedno – ženskost nade vše! Prohlédněte si všechny modely kolekce Gucci Resort 2015 v kompletní módní kolekci.

Gucci_025_2000_426x639

Foto: Archiv