Ležérně laděná Victoria Beckham v DUSNI3

/ Redakce

Victoria Beckham je jednou z nejsledovanějších celebrit světa a to nejen díky své rodině, práci, ale především pro styl, který se snaží napodobit celý svět.

Victoria patří právem mezi přední módní ikony. Paparazzi se snaží stůj co stůj zachytit Victorii nenalíčenou, nejlépe v teplácích a neumytých vlasech, ale to se stane opravdu jen zřídka. Přeci jen každý máme občas své dny, ale Victoria je zkrátka téměř nemá. Svůj vytříbený styl začala Victoria přenášet do vlastních módních kolekcí, které již dobily celý svět. I v Praze máme jedinečnou možnost tento styl a um okusit. Luxusní multibrandový butik DUSNI3 vám nabízí kolekci slunečních brýlí, bez kterých Victorii venku ani v deštivém počasí nezastihneme. Preferuje především velké obroučky tmavých odstínů, které najdeme i v aktuální kolekci.

DUSNI3 nabízí i aktuální kolekci Denim, která skrývá nejen klasické džíny, ale i sportovně laděné topy. Nechybí ani klasika pro aktuální jarní sezonu a tou je bezkonkurenčně krajka, která z obyčejných džínů vytvoří dokonale stylový outfit hodný těch, které obdivujeme při otáčení stránek předních módních časopisů. A navíc této módy se nemusí bát žádná z vás. Sluší každému a zkazit se s ní rozhodně nic nedá.

Při výběru však vždy spoléhejte v prvé řadě na svůj vlastní instinkt, protože jen ten z vás udělá hvězdu, což nedokáže ani to nejdražší oblečení, pokud k vaší duši nijak neladí. To, co je uvnitř, je totiž vždy vidět i navenek a sama Victoria Beckham se tím bezesporu řídí, a proto žádné bláznivé modely na ní nikdy neuvidíte, i když se to od módní ikony očekává.


Foto: Kamila Písaříková

0 Comments

    Leave a Comment