Hudbou okořeněná kolekce PUMA Trinomic

/ Redakce

Všichni fanoušci sportovních kousků a kvalitní hudby by se měli mít na pozoru. PUMA přizvala ke spolupráci hudební vydavatelství Ninja Tune, jehož speciální nahrávku lze nyní získat k nákupu obuvi.

Konkrétně se jedná o velice oblíbenou kategorii PUMA Trinomic, obuv, jejíž technologie sahá do raného období běžeckého boomu, její první podoba vznikla na přelomu 80. a 90. let. Dnešní podoba je známa tím, že ji v oblasti paty a přední části chodidla tvoří vzduch naplněný šestihrannými buňkami, které se při pohybu různě smršťují a natahují pro správné zajištění pružnosti, flexibility a stability. Obdobná technologie je také použita u modelů Puma Disc či Blaze of Glory.

Dnes patří tento typ běžecké obuvi mezi jednu z nejoblíbenějších, dokonce ji nosí i neběžci. A právě proto přišla značka s novou kolekcí pro jaro/léto 2014, kterou lze využít ke každodennímu nošení a navíc jí dodala nádech barev typických pro popové devadesátky. Bonusem se ovšem stává spolupráce s nezávislým hudebním vydavatelstvím, které v roce 1990 založili Matt Black a Jonathan More.

Díky nakladatelství Ninja Tune, které proslulo svým nezaměnitelným zvukem, funky stylem a přispíváním k tehdejšímu ekleticismu, tak k nákupu tohoto typu obuvi získáte speciální nahrávku na USB flash disku, která je unikátní hudební kolekcí dosud nevydaných tracků.

Puma Trinomic 1

Puma Trinomic 2

PUMA Trinomic

Foto: Archiv firmy