Tenisky botasky hrají prim

/ Redakce

Tenisky nikdy nevyjdou z módy. To je jistě pravda, na které se všichni shodneme. Tak proč je nezvolit jako vánoční dárek?!

Začněme například s českou tradicí, ale přesto s moderním designem a jasnou filozofií. Značka BOTAS 66 přináší návod na to, jak udělat někomu letošní Vánoce opravdovou radost. Vybírejte dárky podle příběhu samotné věci či vlastností obdarovaného.

BOTAS 66 Classic Doom Mood je praktická obuv do každého počasí, společnosti i životní situace. Doporučujeme pro syna, přítele, manžela, bratra, otce, ale velikosti máme i dámské!

B66_DoomMood_A[2]

BOTAS 66 Classic New School je reprezentativní obuv pro ty, kteří nejsou ze staré školy. Jsou botky vhodné pro syna i dceru nebo naopak pro dědečka či babičku.

B66_NewSchool_A[2]

BOTAS 66 Classic Bad Joke jsou barevné a veselé. Doporučujeme je manželkám, přítelkyním, sestrám, dcerám či manželkám.

C45_BadJoke_A_NEW[1]

BOTAS 66 Classic Dresden jsou prostě wunderbar! Jsou vhodné pro syna, přítele, manžela, bratra či otce.

C48_Dresden_A_NEW[1]

Na scénu přichází kůže! Dáte přednost kolekci CHUCK TAYLOR ALL STAR LEATHER STUDS v tmavém provedení, CHUCK TAYLOR ALL STAR SEASONAL LEATHER v příjemných podzimních tónech nebo raději CHUCK TAYLOR ALL STAR VINTAGE LEATHER v originálním retro stylu? Ani s jednou variantou nešlápnete vedle!

Chuck Taylor All Star Leather Studs je model s hvězdným nádechem díky kovovým cvočkům po stranách přichází v kombinaci černé a šedé kůže ve vysokém střihu.

 chuck taylor all star multi panel_c544856_2790,-CZK

Kolekce Chuck Taylor All Star Seasonal Leather ladí kůži do podzimní hnědé, rezavé, zelené či modré ve vysokém střihu.

chuck taylor all star_c144665_2390,-CZK

Chuck Taylor All Star Vintage Leather kolekce propojuje kůži vyleštěnou do vysokého lesku a podzimní tóny ve vintage stylu do vysokého střihu.

chuck taylor all star_c144762_2490,-CZKA pokud chcete počkat s nákupem tenisek až na příští rok, pak máme pro vás skvělý tip. DKNY a PONY přichází s limitovanou unisex edicí tenisek, které budou k dostání i v České republice v obchodech DKNY od února 2015, inspirovanou streetwearovou módou z New Yorku. Dvě značky a jedno město se navzájem prolnou v inspirativní inovaci. Klasický model kotníkových PONY tenisek v čistě bílé allwhite kombinaci je přetransformován ve svěžím duchu DKNY, s kombinací textur a detailů, jako jsou například perforovaný materiál a hadí povrch. Možná se vyplatí přát si pod stromeček obálku s penězi a vyčkat až na únor.

PONY_BOX_GROUP-1Foto: Archiv firem