Coachella 2015 aneb festivalová sezóna zahájena!

/ Redakce

Záplava roztrhaných džínových šortek, krátkých topů, všemožných tvarů slunečních brýlí doplněná o obrovské klobouky či květinové vlasové čelenky. I to všechno bylo k vidění na nejslavnějším hudebním festivalu na světě, Coachella 2015.

Kalifornská Coachella je asi nejznámějším hudebním festivalem na světě, na který se rok co rok přijíždí pobavit tisíce lidí, včetně těch nejznámějších celebrit. Dva po sobě jdoucí víkendy nabité různorodými hudebními žánry, spaním ve stanech a postáváním v blízkosti kelímků od piva, si nenechávají ujít ani známé blogerky, návrháři, modelky a další stoupenci módního průmyslu.

(Jak by taky ne, když se na něm letos prezentují desítky talentovaných zpěváků, zpěvaček, Dj´s a hudebních skupin. Jmenujme např. AC/DC, David Guetta nebo Florence + The Machine).

On the grounds of Coachella.

Letos řada z nich opět vsadila na pohodlí a nám se tak naskytla jedinečná možnost vidět nenalíčené (a přesto nádherné) tria modelek s vlnami jako od moře, v maxi šatech či pohodlných kraťasech a volných tričkách. Hitem jsou tzv. crop tops, zkrácené topy doplněné nejčastěji o dlouhou sukni a pohodlné sandálky, nosí se overaly, šaty s průstřihy i kovbojské košile.

Zahlédli jsme fotky elegantní Kate Bosworth, do černého outfitu oděné Jourdan Dunn, která vsadila na fialový přeliv, výrazný stříbrný náhrdelník a žlutou minikabelku. U Alessandry Ambrosio zase vedou kraťasy a top s dlouhými třásněmi, Alexa Chung oblékla romantické maxi šaty s květinovým potiskem stejně jako Bella Thorne.

On the grounds of Coachella.

A jak by vypadal ideální festivalový outfit podle vás? Dejte nám vědět!

Foto: WWD