Této události se samozřejmě účastnila celá řada módy znalých a dychtivých fanoušků ze Španělska, objevili se ale také zahraniční tváře jako je dědička hotelového království Paris Hilton či bloggerky Gala Gonzalez, Betty z Le blog de Betty, Andy Torres nebo Kristina Bazan, se kterými Mango dlouhodobě spolupracuje.

Kolekce, kterou tvoří 44 outfitů (9 z nich je pánských) se vyznačuje především neformálními kousky v bílé či tělové barvě, které snadno kontrastovali s chytře zvolenou černou. Z každého modelu na vás dýchne naprostá uvolněnost, hravost a zároveň elegantní ležérnost, přesně takové prvky, na něž jsme u Manga doposud zvyklí a máme je rádi, jelikož se velice dobře nosí a kombinují. Jednoduchou siluetu doplnil vhodně zvolený brokát, výšivka a také průhledné materiály.

Druhou skupinu modelů tvořila především džínovina, k vidění byly krátké klasické bundičky, blejzry, kalhoty i delší topy.  Rozpuštěné vlasy a broskvové rty modelek byly geniálním doplňkem k této povedené kolekci, kterou ihned po jejím představení následovala bujará afterpárty. Video můžete shlédnout zde.


Foto: Facebook.com