Výstava v šestipatrové budově obchodu sestává nejen z kampaní, ale také ze sérií portrétů, editoriálů a politických satir vzniklých od roku 2007 až do letoška. Výjimečnost fotografií Juergena Tellera spočívá v nezvyklé důvěře, kterou k němu chovají jeho modelové nebo modelky, a jaké se jiným fotografům nedostává. Žádný jiný nedisponuje takovým množstvím intimních a někdy nelichotivých snímků známých osobností. Módní ikony jako Lily McMenamy nebo právě Westwood pózují Tellerovi bez oblečení i studu. A ani tyto akty na výstavě nechybí.

Vivienne Westwood a Juergen Teller mají minimálně jednu věc společnou: oba rádi stojí před objektivem. Velká část Tellerovy práce je autobiografická, sám na fotografiích často figuruje, a stejně tak Westwood v kampaních. V rozhovoru pro Vogue fotograf říká, že vystavované snímky vznikly spontánně a přirozeně. “Mám rád lidi s přesvědčením, kteří mají sami nad sebou kontrolu,” poznamenává o návrhářce. “Juergen se při fotografování vždy dostane k podstatě věci,” říká zase Westwood o Tellerovi.

Kolekcí Vivienne Westwood se od roku 2017 chopil místo návrhářky zmiňovaný Andreas Kronthaler a výstavu v New Yorku zorganizoval na počest její dlouholeté spolupráce se slavným německým fotografem. Westwood se chce totiž nadále věnovat životnímu prostředí a klimatickým změnám – už nějakou dobu se v této sféře angažuje, přestože zároveň čelí kritice ekologických aktivistů, kteří namítají, že produkce jejích kolekcí má k udržitelnosti daleko.