Rachel Green

Jednu z nejoblíbenějších postav celého seriálu si zahrála herečka Jennifer Aniston, která ztvárnila roli Rachel Green. Původně postavu Rachel měla hrát Courteney Cox, avšak po přečtení scénáře se přiklonila k postavě Moniky. Svůdná zrzka, blondýnka i brunetka s dlouhými, krátkými i mikádem Rachel měnila nejen naše šatníky, ale i vlasový styling. Kadeřníci šíleli a fotografie Jennifer Aniston otevřeně nenáviděli.

rachel

Sama Rachel si během několika epizod získala místo u návrháře Ralpha Laurena, a tak můžeme nahlédnout „do tajů“ velkého módního domu. V jednom z dílů si samotný Ralph zahrál sám sebe a byl jedním z mnoha seriálových překvapení. Tím dalším byl Brad Pitt, který se během natáčení stal reálným manželem Rachel. Styl postavy Rachel vždy ctil trendy a zároveň přirozenost. Nebyly to jen vlasy, avšak i oblečení, kterým se Rachel vyznačovala. Pohodlné a přitom přitažlivé outfity zároveň, vesty, krátké sukně, vysoké boty, džíny a vintage trička na pevné postavě Jennifer vypadaly vždy skvěle. Všimněte si, že nejčastěji byla Rachel k vidění v šedé a černé, které ještě více lichotily její postavě. Nemluvě o přehlídce šatů od malých černých až po šaty s flitry, které jsme na Rachel za dobu všech sérií mohli vidět.

RachelGreenLooks

Monica Geller

Pořádkumilovná a zásadová Monica Geller provází celý seriál svojí neutuchající touhou po čistotě a pravidlech. To se odráží i na jejich outfitech, které jsou střídmější a usedlejší. Monica má téměř vždy zahalená ramena, nosí košile i kostýmky. S výstřihem a v sexy outfitu je k vidění jen málokdy. Ve své práci šéfkuchařky opravdu vyniká a časem nám scénáristé dopřáli obdivovat Monicu i v bikinách.

a1702801a24c73535903e843b6afffc0

Pheobe Buffay

V překladu Pheobe Bufetová, bláznivá masérka a písničkářka, kterou si zahrála herečka Lisa Kudrow. Blondýnka inklinující k volnému stylu oblékání, alespoň co se týče herecké role, ráda nosila volné halenky i šaty, barevné vzory, batiku a ani hippie styl u ní nebyl žádnou výjimkou.

bloggers

Všechny tři herečky si za dob natáčení seriálu Přátelé prošly velkou změnou. Od prvopočátečních modelů, které samy vybíraly, a které nosí dnes, ušly obrovskou cestu. Minimalistická Lisa Kudrow, sexy Jennifer Aniston i střídmá Courteney Cox udělaly ze seriálu doslova světový hit, který nás baví dodnes.

hero

Foto: Pinterest.com; Profimedia.cz; YouTube.com