Fenomén zvaný oBag. Jsou tyto kabelky stále ještě v kurzu?

/ Redakce

Ještě jste se neseznámili? Nebo už máte ji doma? V každém případě mluvíme o nejoblíbenější a nejpopulárnější kabelce současnosti, oBag! Ryze Italská značka nabízí nespočet variací a kombinací, které vám umožní si vytvořit osobní kabelku podle vašich představ.

Někteří ji milují, jiní ji nesnášejí. Přesně případ “yay or nay”Tato polypropylénová kabelka s sebou strhává vlnu rozporů a neshod mezi stylisty, obyčejnými lidmi a módními experty.

_MG_8170

Milovníci, aneb zastánci odpovědi “yay”, si kabelku zamilovali především díky její možnosti “přispět” k tvorbě vlastního kousku. Je to způsob, jak se vyřádit na kreativitě a vytvořit velmi osobitý doplněk. Navíc pokud sledujete dění světa oBag, jistě víte, že na webu naleznete také spoustu jiných produktů jako hodinky ( se kterými původně značka začínala!), brýle, náramky a nově se chystá také kolekce nazouvacích bot a sandálů, které si všichni bez rozdílu zamilují!_BUK8596_web-900x1350 Pokud se přikláníte ke straně “nay”, vidíte v ní kabelku vhodnou tak na pláž, maximálně na nákup a bez jakékoliv hodnoty. Tady můžete mít s největší pravděpodobností pravdu, nicméně jako správná Italka vím, že vše vyrobené v Itálii je vyrobeno s láskou, touhou zlepšovat technologie a dát trhu pokaždé něco nového a kvalitního. Tyto faktory ovšem ovlivňují podstatně cenu a tak se není čemu divit, že za “kus plastu” (za kterým mimo jiné stojí práce několika lidí s vášní a touhou tvořit) zaplatíte na konci všeho 3 tisíce korunIMG_4023-2-683x1024

Ať už patříte do jakékoliv skupiny, zůstává fakt, že se jedná, a vždy bude jednat o kabelku, která opravdu není na každou příležitost. Kvalitní koženou kabelku ztěží nahradí. I když je to velmi osobitý kousek, ponechte jej čistě k vycházkovým a volnočasovým outfitům, které nepotřebují být formální.

Zdroj: Archiv firem, Pinterest