Festivalová móda na scénu prosím…

/ Redakce

Letní období není jen dobou dovolených, prázdnin, opalování a odpočinku, ale i dobou letních hudebních festivalů. Doba batůžkářů je tady. Není ale vždy nutné jet na festival v odrbaných džínách, maskáčích, vytahaných bavlněných tričkách a mikinách, které jsou nejméně o dvě čísla větší.

A batoh na záda? Snad jen jako zavazadlo na důležité věci, které během cesty potřebujeme. Kabelku na daný večer však nezapomeňte přibalit s sebou. Například látková kabela Moschino je skvělá nejen tím, že je lehké ji přibalit i do toho batohu, ale svým designem pro letní pohodový podvečer jako ušita. Nebo zvolte jen tak malou přes rameno, do které si dáte jen to nejdůležitější. Rozhodně oblečení zvolte volné, pohodlné, nejlépe bavlněné. Mnoho lidí se na vás bude tlačit, sluníčko bude hřát a atmosféra bude housnout. Bavlněné tričko je jistě vhodné, ale sáhněte po trochu luxusním, které udrží tvar i barvu.

Pokud počasí nebude přát, nezapomeňte si sebou vzít koženou bundičku do pasu nebo lehce extravagantní džínovou bundičku. Boty? Rozhodně pohodlné. Pokud milujete vysoké na podpatku, pak ale zvolte raději na klínku. Nezapomínejte, že festivaly se konají většinou na loukách a tam se podpatky budou bořit do hlíny. Třpytivými botaskami určitě vyladíte svůj outfit k dokonalosti. Palazzo Bruciato vám hned několik takových nabízí. Zkrátka a dobře si festival užijte ve zdraví, stylu a pohodě. A pozor na velké množství alkoholu!!!:-)

 

Foto: net-a-porter.com; beinstyle.cz

0 Comments

Leave a Comment