Festivalová série: Zábava v líčení

/ Redakce

Možná předpokládáte, že v článku o líčení na jakýkoli festival mi bude stačit pouze několik zmínek o tom, že make-up není během těchto zábavných dní vůbec potřeba a člověk si lehce vystačí pouze s hydratačním krémem s nízkým SPF faktorem.

Opak je ale pravdou, protože kdy jindy se během léta můžete pořádně vyřádit se svými barevnými paletkami, vytáhnout z šuplíků výrazné rtěnky a své oči zvýraznit pomocí flitrů, které jste naposledy použila během oslav příchodu nového roku.

Make-up jako takový vždy přizpůsobujeme počasí, ale hydratační krém je samozřejmě základ. S krémem si bude dobře notovat voděodolná řasenka, která ustojí letní přeháňku a také voděodolná linka nebo oční stíny v barvách přírody, kterých najdete na trhu nepřeberné množství.

a4ca2b5445cd39ada3422d7f4412dea1

Na probdělé noci dobře poslouží kapky do očí a kvalitní korektor, kterým zachráníte všechnu případnou neplechu. Trochu jiskry dodáte obličeji také pomocí bronzru nebo broskvové tvářenky, rty zvýrazněte matnou rtěnkou v třešňovém odstínu.

Festival je úžasný čas pro různé experimenty, většina lidí na něm vás totiž vůbec nezná, chce se bavit, a tak je možné se lehce odvázat.

Vezměte si příklad z odbornice na festivalové líčení z řad celebrit, která se nikdy neztratí v davu a v období festivalu se v této zálibě doslova vyžívá – mluvíme o herečce Vanesse Hudgens. Ta je zvyklá svůj obličej zdobit hennou, výraznými linkami a po těle má nalepené třpytivé kamínky či natisknutá holografická tetování.

631f8b91ca0e5b35f86a419af1dc33a3

 Foto: Pinterest