Foreo inspirovalo ženy na MDŽ a rozdalo tisíce produktů

/ Redakce

Letos během Mezinárodního dnu žen švédská skintech značka FOREO dala ženám po celém světě platformu v rámci kampaně #PayItForwardWithFOREO ke sdílení krásných osobních příběhů žen, které ovlivnily jejich život.

Bylo obdarováno celkem 15,828 žen s jejich emotivními a osobními příběhy, které se týkaly štěstí, inspirace, síly a pomoci. Jejich příběhy zaznamenali miliony lidí po celém světě.

Kampaň začala jednou jednoduchou otázkou – Pokud byste mohla proměnit svět v krásnější, udělala byste to?

Ženy byly vyzvány nominovat ženu, která měla vliv na jejich život, a sdílet tento příběh se značkou. FOREO poté odměnilo LUNOU mini 2 nejsrdečnější a nejinspirativnější příběhy.

Vladimir Cuturilo, generální ředitel FOREO Eastern Europe říká: “Rozhodli jsme se během Mezinárodního dnu žen dát ženám platformu pro sdílení jejich příběhů a oslavu nejdůležitějších žen. Během jediného týdne kampaně se zapojilo téměř 16 tisíc žen a obdarovaly své nejbližsí, některé sdílely velice emotivní příběhy, které nás až dojímaly. V každé kampani je potřeba sledovat počty zaslaných produktů, ale vzhledem k výjimečné reakci můžeme potvrdit, že jsme opravdu rozeslali stovky produktů po celém světě jako poděkování těmto ženám, že dělají svět krásnějším.”

Tato společnost, jež je na trhu pouze 7 let, chápe, že ženy sdílejí své zkrášlovací tipy odjakživa a každá FOREO technologie, kterou držíte v rukou, je založená na stoletích rad péče o pleť, které se předávají po celé generace.

#PayItForwardWithFOREO kampaň je nejen platformou pro sdílení příběhů, ale také poděkováním za rady, které vytvořily dnešní beauty svět a ikonické FOREO přístroje plné inovativní technologie.

Jedinečné ženy z celého světa sdílely zcela inspirativní příběhy o ženské síle a síle mezilidských vztahů během Mezinárodního dnu žen:

Nicole krátce po narození zemřel v říjnu 2015 syn a když zemřel můj malý syn v roce 2016, okamžitě se se mnou spojila. Držela mne nad vodou, když mne smutek ochromoval, přestože si sama zažívala těžké chvíle. Řekla mi o svých pocitech a nechala mne udělat to samé. Pocity spojené se ztrátou dítěte jsou těžké zvládnout, porozumět jim, ale při sdílení s těmi, co tomu rozumí, je vše lehčí. Obě jsme ztratily naše děti, oslavily jsme naše těhotenství, která skončila vícekrát potraty, porodily jsme děvčátka jen měsíc po sobě, prožily si mateřství i další potraty. Byly jsme tu jedna pro druhou během nočních můr a nejkrásnějších okamžiků. Bez ní bych byla v těch nejtěžších chvílích sama.

Farrah Moore, Velká Británie, @farrahkathleen

 FOREO také získalo neuvěřitelnou reakci na kampaň od zákazníků, kteří chválili značku za vytvoření této platformy:

“Řekla jsem babičce, že jsem ji nominovala v rámci této kampaně a ona se rozbrečela. Doufám, že budu mít možnost jí darovat FOREO LUNA mini 2, ale pokud ne, nevadí… Chci Vám taky poděkovat, protože moje babička zažila krásný okamžik.”@eszterbenyo

“Šťastný Mezinárodní den žen. Tato akce je úžasná a moc se mi ta myšlenka líbí. #GirlPower.” @md33x

“Chtěli jsme využít MDŽ jako důvod k oslavě. Jsme značkou, jež velmi naslouchá svým zákazníkům a jejich zpětná vazba formuje naši budoucnost, takže jsme pyšní nejen na platformu k oslavě žen, ale s láskou nabízíme stovky a stovky našich ikonických přístrojů LUNA mini 2 za nejlepší příběhy,” uzavírá Vladimir Cuturilo.

Pokud si chcete sami přečíst příběhy, sledujte #PayItForwardWithFOREO na Instagramu a pro informace o všech FOREO aktivitách sledujte prosím @foreo na Instagramu nebo se příhlašte k FOREO newsletteru na www.foreo.com.