Dnes je vše zcela jinak a děti se staly až v uvozovkách módním doplňkem. Výběr je tak velký, že se nakupování pro ty nejmenší stalo vášní. Jedno však platí stále, pro své děti chceme vždy to nejlepší a nekvalitnější. To dobře ví i přední mezinárodní značka dětských autosedaček a kočárků Maxi – Cosi. Není divu, že o její výrobky je velký zájem a je jistě dobrou zprávou pro rodiče, že se pro ně otevřela další prodejna Trendy BABY v Nupakách a dokonce i internetový obchod www.trendybaby.cz.

Tuto prodejnu si pro své nákupy vybrala i nastávající maminka úspěšná módní návrhářka Ivana Mentlová, která tak světu oznámila radostnou novinku. Ivana je v šestém měsíci těhotenství. Miminko s partnerem fotbalistou Martinem Latkou plánovali a velmi se na něj těší. Návrhářka nyní nejčastěji pobývá v Německu a svou práci se snaží zvládat na dálku. Prioritou je pro ni samozřejmě mít vše připravené pro nastávající životní etapu a jak sama řekla, pro své miminko chtějí s partnerem to nejlepší.

Značka Maxi – Cosi si zakládá na kvalitě a bezpečnosti svých výrobků. Spolupracuje se světovými experty z oblasti bezpečnosti a se zkušebními společnostmi. Této značce věří rodiče z více než 80 zemí z celého světa včetně slavných celebrit. Svou dceru Mabel Ray nosil její hrdý otec Bruce Willis v autosedačce Maxi – Cosi od jejího narození. Kočárky této značky si oblíbily zpěvačka Mel C ze slavné skupiny Spice Girls, televizní a rozhlasová moderátorka Fearne Cotton či anglická modelka Chantelle Houghton. I herečka a zpěvačka Hilary Duff dala přednost autosedačce Maxi – Cosi, ve které nosila svého syna Luca Cruz Comrie.

Tato jména jsou jistě pro vás dobrou referencí, že prodejna Trendy BABY má ve své nabídce to nejlepší.

Foto: Profimedia.cz; Trendy BABY