Francouzská jarní nevinnost Lancôme

/ Redakce

Jarní kolekce Lancôme je plná pastelových barev, ženskosti i francouzské elegance. Nenuceně elegantně představuje několik paletek očních stínů i rtěnek.

Vítejte ve světě “French Innocence”, kde je jarní Paříž hlavní inspirací nové kolekce Lancôme.

Lancome_French_Innocence_spring_2015_makeup_collection2

“Probudí ji lehké šimrání slunečních paprsků na tváři., odejde do koupelny. Vezme si svou novou paletku v sezónních odstínech. Pár odstínů nanese konečky prstů, použije tužku khôl, nanese několik vrstev řasenky a nakonec použije její Lip Lover. Vklouzne do bílých jarních šatů: je čas jít a vychutnat si neodolatelné potěšení v prvních jarních dnech Paříže”.

Lancome-French-Innocence-Spring-2015-Makeup-Collection-13

Taková je inpirace a hlavní linie jarní kolekce. S kolekcí French Innocence slaví Lancôme jedinečný znak ženskosti a bezkonkurenční elegance, to typicky francouzské “je ne sais quoi”. Nenuceně elegantní, omlazující a dodávající jarní svěžest, přesto absolutně sofistikovaná. Pokud jde o barvy, výběr růžových odstínů podle těch nejkrásnějších zahrad – od Bagatelle po Monceau růžové. Zelená jako zahrady Tuileries a jemně šedá pro zvýraznění. Rozkošné odstíny inspirované jarním světlem jsou zvýrazněny zářivými pastelovými barvami probouzející se zeleně.

lancy_me.6bfed112745.original (1)

ALMA JODOROWSKY novou ambasadorkou

Nová Lancôme ambasadorka Alma Jodorowsky září skrz objektiv Merta Alase a Marcuse Piggotta v jarní kampani. Sedící na pařížské lavičce, v pozadí odstín mátové zeleně, Alma Jodorowsky ztělesňuje kolekci French Innocence. Herečka a zpěvačka Alma Jodorowsky se stala ve svým 22 letech ztělesněním pařížského kouzla.

lancome-french-innocence-collection-spring-2015

Foto: Archiv značky