French mani: Jaké trendy vedou v roce 2021?

/ Lenka Komrsková

Dlouho zatracovaná francouzská manikúra je už nějakou dobu zpátky. Zapomeňte na klasickou bílou a pohrajte si s rozvernými vzory, třpytem a celou barevnou škálou. Jak na trendy “Francii” v roce 2021?

Jednoduchý start: Rozmanité barvy

Co se barev týče, vsadit můžete jednoduše na jakoukoliv. Nebojte se vytvořit klidně celou duhu a zvolte na každý nehet jinou barvu. Vedle nešlápnete s neony ani s pastelovými tóny. Díky rozmanitosti odstínů vás francouzská manikúra jen tak neomrzí. Pohrát si můžete také s různými geometrickými tvary.

Add some glitter: Nekompromisní metal

Trochu glamouru přidáte pomocí třpytu či leštícího pigmentu, který vytvoří dokonalý zrcadlový efekt. Je jen na vás, jakou barvu drahého kovu si vyberete – žluté či růžové zlato nebo stříbro, vše je správně. Nebojte se ani metalických variant klasických barev, jako je růžová či modrá.

¨

Pro odvážné: Vzory a motivy

Nejvíce kreativních možností pak nabízí různé motivy – ať už vsadíte na devadesátkové symboly jako yin a yang nebo populární emojis. Nejlíp uděláte, když vše namixujete dohromady a přidáte i oheň nebo populární batiku. Tip: Drippy nails se stékající french mani si zamilujete. Upgradujte pomocí červených krystalů!

Klasika jinak: Pure black

Velmi klasický look, který ovšem bude mít úplně jiný šmrnc než klasická bílá, vytvoříte jednoduše pomocí černé. Tenká linie dá vzniknout nekompromisnímu looku, tak se nebojte nehet jen jemně olemovat temně černou. Dalším bonusem je, že vaše manikúra bude ladit opravdu s každým outfitem.