Ghibli – jak se rodí kabelka

/ Redakce

Nejen ženy, ale dnes i muži, berou své kabelky a tašky velmi vážně. Dnes už to není jen zavazadlo, které obsahuje vše potřebné, je to vyjádření osobního stylu. Nezáleží jen na velikosti kabelky, ale i barvě, detailu, materiálu a doplňcích. Ani pro toskánskou značku Ghibli není kabelka jen pro nošení peněženky a mobilního telefonu. Je to skvost, který vás má zdobit.

Představujeme to, s jakou precizností jsou tyto jedinečné kabelky vyráběny. Laboratoř, kde se připravuje materiál, je jako továrna na čokoládu. Ale zde máte výhodu v tom, že se zde vyrábí stylové “bonbóny” bez cukru a kalorií. K tomu, abychom mohli obdivovat nádherné kousky od značky Ghibli, je třeba porozumět kreativnímu procesu krok za krokem. Každá kůže je jiná, každá je jedinečný originál, který se musí zcela jinak barvit, aby výsledek byl dokonalý.

Ve chvíli, kdy je barvení dokončeno, nastupuje ruční malba a čistění detailní části kůže pro zvýraznění kreativního prvku kabelky. Díky tomu je kabelka vždy originálním dílem. Když je kůže zcela připravena, začíná precizní práce střihu tak, aby žádný kus nepřišel nazmar. Návrh kabelky se nejdříve přenese na tvrdý papír a poté přiloží na materiál a vystřihne nebo vykrojí tvar kabelky. Každý krok střihu je přísně sledován a kontrolován zkušeným okem odborníka. Posledním krokem je šití, které je prováděno zručnými a zkušenými lidmi svého oboru.

Finální výtvor není jen kabelka, ale umělecké dílo. Umělci/návrháři společnosti Ghibli rádi říkají “Skutečná kožená kabelka žije s vámi, stává se vaším společníkem, který s vámi sdílí vaše nálady a denní rytmus…”

0 Comments

Leave a Comment