Gianvito Rossi přichází s epickou kolekcí obuvi

/ Redakce

Dámská obuv a kabelky jsou snad nejprodávanějším zbožím na světě. Ani já nedokážu odmítnout jakékoliv téma vztahující se k obuvi. Dnes si ukážeme opět pár netradičně skvostných kousků.

Vysoké, nízké, krásné, šílené, barevné, dřevěné i gumové. Můžou být jakékoliv a stejně nás vždy zaujmou. Zatoužíme je vlastnit nebo se jim zasměje či si poklepeme na čelo. Obuv v nás vyvolává nekonečné množství emocí, a proto ji tolik milujeme. Často není přes delší nohavice či sukně vidět, avšak stejně hraje velmi důležitou roli.

Kolekce, která nezapadne mezi ostatními

Také máte pocit, že jste posedlá botami? Pak jistě s chutí okomentujete pár následujících kousků od návrháře Gianvito Rossi. Kolekci pro nadcházející podzim a zimu můžeme nazvat epickou. Syté barvy, hra s detaily, elegantní šněrování i originální nápad samotného návrháře dává kolekci punc jedinečnosti. Některé z těchto párů bot jsou bezpochyby nositelné již přes léto, a tak není třeba čekat na podzim, než budete moci například lodičky obout.

Nadání v něm podporoval otec

Gianvito se mohl více než dvacet let učit od mistra obuvnického řemesla, od svého otce Sergia Rossi. Svůj talent tak rozvíjel pod dohledem znalce obuvi a v roce 2007 Gianvito přivedl svou první kolekci obuvi a kabelek ve směru ženské a elegantní siluety na světlo světa.

Právě proto je jeho obuv tolik líbivá. Milánský návrhář ví, co ženám padne do oka, nenechá se unášet extrémními nápady, nevymýšlí žádné experimenty a drží se ženské linie. K tomu přidává svůj talent, ideu i něco navíc, aby zaujal. Uznejte sama, nakolik vás tento designér oslovil?

Gianvito Rossi myslí na vše, a tak si na jeho e-shopu můžete objednat obuv s dovozem až do České republiky. Nachystejte si však větší obnos, hladké lodičky zde přijdou v přepočtu na více než 13.000 korun A pokud vás zajímá, která z celebrit tyto módní kousky nosí, pak je to například Gwyneth Paltrow, Cameron Diaz, Alicia Keys, Ashley Spiker, Kim Kardashian či Emma Watson. 

Foto: Pinterest.com, archiv značky