Gigi a Bella: Nejslavnější sestry současnosti

/ Redakce

Svět modelingu momentálně leží u nohou hned dvěma kráskám, sestrám Belle a Gigi Hadid. Kde se vzaly a proč je všichni tak milují?

Kdo momentálně vládne módnímu světu? Rozhodně Bella a Gigi. Jestli se vám v posledních dvou letech dostal do ruky jakýkoliv módní nebo společenský magazín, nemohli jste si jich nevšimnout. Proč je celý svět tak miluje?

Kvůli jejich kráse, samozřejmě. Jejich kouzlo je ale v tom, jak jsou rozdílné. Blondýnka Gigi má roztomile baculaté tvářičky  a vypadá jako holčička. O rok mladší Bella má havraní vlasy a působí tajemně.

Zamilovali si je návrháři i značky, chodí ty nejprestižnější přehlídky a fotí pro nejlepší magazíny.

 

Stuart Weitzman Launches Partnership With Pencils Of Promise - Arrivals

Obě dívky krásu zdědily evidentně po matce Yolandě, která je bývalá modelka. Yolanda Foster je také hvězdou bizarní reality The Real Housewives of Beverly Hills o silikonových paničkách, které jen utrácejí peníze a nemají celý den co na práci. Otcem krásek je totiž realitní magnát Mohamed Hadid.

1280_gigi_yolanda_bella_hadid_getty152915265

Vyrůstaly na ranči u pláží v Malibu. Gigi odstartovala kariéru už ve dvou letech prací pro Guess. Když přišla do modelingové agentury, prohlásila, že má sice silnější stehna, ale hubnout rozhodně nehodlá.

Gigi vášnivě boxuje a hrdě hlásí: Jezte zdravě, abyste zůstali fit, dejte si burger, abyste zůstali příčetní. 

bella-and-gigi-hadid-12

Říká se o nich, že vrátily do módy osobitost. A s tím musíme souhlasit. Nechceme v časopisech a na molech vídat jen neznámé tváře beze jména. Pravidla módního světa se změnila. Modelky jako jsou Cindy, Naomi a Heidi si svou slávu musely vydřít. Dnešním mladým kráskám stačí mít bohaté rodiče a hodně followerů na Intagramu. Jejich fanoušci se s nimi ale můžou lehce ztotožnit.

Bella and Gigi Hadid show off some skin as they exit The Nice Guy

Blondýnka Gigi momentálně randí se slavným zpěvákem a bývalým členem britského boybandu  One Direction, Zaynem Malikem.

38BA494B00000578-3804995-image-m-165_1474675617584

Bella, která si barví blond vlasy na tmavo, dříve randila s populárním The Weekndem

gigi-bella-hadid

 

foto Pinterest