Giorgio Armani spustil revoluci mezi barvami na rty

/ Redakce

Giorgio Armani uvádí na trh novu kolekci rtěnek s názvem Lip Maestro.

Matný lak, to je to tajemství nové generace barev, které jsou vysoce intenzivní. První, skutečně rozjasňující, matná barva na rty Lip Maestro je mnohem zářivější než matná rtěnka a zároveň rafinovanější než lesk na rty. Vylepšené složení nyní nabízí matný povrch, který nikdy nevysychá. Nová zář zvýrazní barvu, aniž by ji zakryla. Luxusní sametová textura se rozlévá po rtech a vytváří čtyřrozměrný objem. To vás v kostce má přesvědčit o dokonalosti této řady rtěnek.

Podstata je však hlubší. Lip Maestro zvýrazní vaše rty dlouhotrvající a mimořádně elegantní barvou. Lip Maestro nabízí takovou barvu i rafinovanost, jakou ženy od matného povrchu v kombinaci se zářivou intenzitou laku na rty vyžadují. Směs, kterou vytváří výhradně skupina Giorgio Armani Cosmetics, a kterou váže dohromady speciální průsvitný „sametový“ gel, zajišťuje dokonalý rozptyl světla i luxusní matný povrch, který rtům dodá hloubku i objem. Máte tak pocit, že rtěnka se doslova rozlila do vašich rtů.

Navíc smyslná nelepivá textura nabízí celé hodiny hydratace a pohodlí. Lip Maestro se může pochlubit elegantním designem a měkkým aplikátorem, lze ho tedy použít kdykoliv během dne i večera. Pokaždé jsou výsledkem dokonale hladké rty. Společnost Giorgio Armani Cosmetics šla ještě dál a přinesla  revoluční technologii podsvícení barvy. Světlo reaguje s pigmentovými částicemi a vrací se zpátky, takže barvu ozařuje i zezadu. Vaše rty pak budou vypadat jako podsvícené a získají na plnosti i neodolatelnosti.

GIORGIO ARMANI COSMETICS začíná psát novou epochu v oblasti barev na rty a vy se můžete stát její součástí.