Mama brunch je zpět

/ Lenka Komrsková

Užijte si příjemnou neděli s rodinou a přáteli v útulné stylové restauraci a ochutnejte eklektickou kulinářskou nabídku. V restauraci Mama nabízí výběr regionální, francouzské, americké a italské kuchyně, vše v příjemném otevřeném prostoru s eklektickým designem.

V brunch nabídce hotelu Mama Shelter objevíte všechny populární stálice, ale také hlavní jídla z celého světa nebo pizzy z pece na dřevo. Slaná, sladká, studená jídla, ale také kombinace, které na podzim příjemně zahřejí. Pokud jste milovníky snídaňové klasiky, pochutnáte si na různě připravených vajíčkách, uzeném lososu, klobáskách a širokém výběru sýrů, salátů a uzenin.

Pokud byste na podzim zvolili raději něco na zahřátí, šéfkuchař každou neděli připravuje neděli šéfkuchař domácí polévku, široký výběr těstovin jako lasagne al forno nebo penne s lanýžovým krémem a také křupavé kuřecí tonkatsu, které se perfektně kombinuje s opečenými bramborami.

Máte raději lehčí jídla, pak zajisté nepohrdnete pestrou nabídkou salátů, lososem teriyaki nebo zeleninových quichem. Skvělý brunch můžete zakončit sladkou tečkou. Je jen na vás, jestli zvolíte ovoce nebo něco hříšnějšího. Vybírat můžete třeba mezi palačinkami, creme brulée, tiramisu nebo čokoládovým dortem.

Brunch menu zahrnuje neomezenou konzumaci studených a teplých pokrmů, salátů, dezertů, ale i piva, vína a nealkoholických nápojů a stojí 990 Kč za osobu. Za děti od 6 do 12 let zaplatíte polovinu a děti 6 let si brunch užijí zdarma. Připraven je také speciální hrací koutek, díky němuž budete mít čas pro sebe a své přátele. Mama brunch se podává každou neděli od 12 do 1. hodin Celé menu si můžete prohlédnout zde.

S brunchem si můžete užít skleničku prosecca, která se podává jako welcome drink nebo posedět u kávy a s přáteli si užít příjemné nedělní odpoledne. Navíc se můžete pobavit u herního stolu a zahrát si šachy nebo domino. Nechybí ani kultovní Arcadia videohry, stolní fotbálek a v lobby naleznete také kulečník.