Víkendové akce v BeBop baru

/ Redakce

BeBop bar ve Štěpánské ulici je znám svým výpravným servisem. Signature drinky zdobí opravdu dech beroucí komponenty, které z precizních drinků dělají wow zážitky. Kromě toho nově zrekonstruovaný bar si pořídil s blížícím se školním rokem rozvrh a naplánoval zábavu dlouho dopředu.

Jedná se o akce, které z BeBop baru činí místo plné zábavy. Hned tento pátek a sobotu (21.8.- 22.8.) se uskuteční Aperol party, kdy oba dny od 15:00 do 22:00, zažije Štěpánská ulice u Václavského náměstí opravdový pulsující život. Přímo na ulici propukne relaxační zóna v oranžovém. Lehátka, slunečníky a dostatek oblíbeného drinku je trefou do černého. Navíc v podání barového týmu, který vede šéfbarman Milan Drahoš, to bude zážitek opravdu nevšední.

Přesuneme-li se do září. Hned z kraje 4.9., čeká BeBop bar Louis XIII akce. Tento výjimečný koňak si spolu s barmanským týmem připravil degustační balíček, který obsahuje ochutnávky koňaku a finger foods.

Rozhodně se vyplatí nyní sledovat FB BeBop baru, jelikož se tam objevují neustále nové akce atakující až konec roku. Nikdy nikdo nepřijde o opravdovou zábavu, pokud ví, co a koho sledovat. V BeBop baru to žije bezpochyby.