GRACE’N’GLAMOUR: Opět tváří v tvář českým návrhářům

/ Redakce

První prosincovou neděli se pětadvacet českých návrhářů a šperkařů přestěhuje se svými kolekcemi opět do hotelu Mandarin Oriental Prague na Malé Straně.

To nejlepší z tvorby českých módních designérů a šperkařů si budete moci opět prohlédnout i zakoupit 7. prosince od 11. – 19.00 na módní události Grace’n’Glamour. Mimořádnost události umocní svou přítomností charismatický herec Jan Čenský, který bude besedovat s vystavujícími designéry.

Katerina Geislerova

Kateřina Geislerová

Na předvánoční Grace’n’Glamour přijal pozvání Thomas Lafont, chef designer firmy LAFONT, jenž svým šarmem ve francouzském brýlovém designu pokračuje v tradici slavné pařížské optické rodiny. Sám návrhář říká: “Vize vzoru a barvy přichází bleskem a tento přelud přejde v jasný vědomý proces.” Beseda s tímto charismatickým návrhářem zaujme nejen milovnice luxusních designových brýlí.

Tereza Vu

Tereza Vu

Na šestý ročník této české módní události se chystají například Iveta Pecuchová, Kateřina Geislerová, Tereza Vu, Jolana Kotábová, Veronika Bijok, Ritore nebo Markéta Kopecká.

Versatyl

Versatyl

Souhrnné informace získáte zde. Iconiq nebude na této události chybět. Rozhodně i vy dejte přednost nákupu vánočních dárků v komorní atmosféře nádherného hotelu než přecpaným obchodním centrům. Originální dárek od českého designéra bude pro vaše blízké to pravé.

vizual GG VI

Foto: Archiv firem