Halloween na Instagramu

/ Redakce

Oslavy Halloweenu jsou sice několik dní pryč, ale nechceme vás ochudit o několik zajímavých kostýmů, do nichž se v tento strašidelný den převlékla značná část celebrit. A že se bylo na co koukat, díky komu se smát a z koho mít skoro panickou hrůzu.

Sociální sítě jsou v dnešní době ideálním prostředkem, jak dát o sobě vědět celému světu. A proto jejich využití nemohly minout oslavy oblíbeného amerického svátku – Halloweenu, na který se zde lidé těší a připravují mnoho týdnů dopředu.

Celý minulý víkend tak Instagram zaplavovaly fotografie celebrit, které se předbíhali v tom, kdo z nich bude mít originálnější, strašidelnější a možná i vtipnější kostým.

Demi Lovato, Jennifer Lopez, Iggy Azalea

Demi Lovato, Jennifer Lopez, Iggy Azalea

A tak mohli lidé nejen na Instagramu, ale také v ulicích narazit na budoucí maminku Liv Tyler, která si přes ramena přehodila sporák s troubou nebo třeba zpěvačku Katy Perry oblečenou za oranžový sýr.

Katy Perry

Katy Perry

Taylor Swift jste mohli potkat ve výtahu, kde se vám zjevila v převleku zvláštního anděla, Hillary Duff byla za roztomilou čarodějnici a Kim Kardashian se vtipně navlékla do kostýmku a paruky reprezentující vzhled Anny Wintour.

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Na další z povedených kostýmů se můžete podívat v naší fotogalerii.

Foto: Instagram