Harper Beckham jde ve šlépějích své matky Victorie

/ Redakce

Nejmladší z rodu slavného jména Bekcham už kráčí ve šlépějích své matky a začíná navrhovat oblečení.

Harper Seven Beckham se v módní branži pohybuje od narození. Její slavná matka Victorie je módou doslova posedlá. Stala se nejen módní ikonou, ale dnes i úspěšnou návrhářkou. Dlouho na vysněnou dceru, kterou by mohla “stylovat” každý den, čekala. Outfity pro malou Harper Victoria ráda prezentuje na sociálních sítí a dokonce i prodává.

BECKS

První řada na světovém módním týdnu v New Yorku patří vždy Harper Seven sedící v naprosté blízkosti Anny Wintour, šéfredaktorky americké edice časopisu Vogue. Není tedy žádným překvapením, že malá dcera Davida Beckhama s největší pravděpodobností bude právoplatným dědicem britské módní značky Victoria Beckham. S navrhováním již začala a jistě brzy ani neskončí.

main_harper_beckham_designing_clothes_1bejfan-1bejfq8

Módou se zdá být posedlá celá rodina Beckhamových. Nejstarší syn Brooklyn se již postavil jak před fotoaparát, tak i za něj pro světové značky jako Reserved nebo Burberry. Prostřední syn Romeo je tváří britské značky Burberry již poněkolikáté. A, ani sám otec David nezůstává pozadu. Nejen, že je tváří mnoha značek, ale manželka Victoria ho minulý týden zachytila při vyšívání, takže jehlu rozhodně do ruky umí vzít. Zatím jediný Cruz následuje více geny otce Davida a věnuje se fotbalu. Svět má dost úžasných módních tvůrců, ale dalšího geniálního fotbalistu s charisma umějící si podmanit miliony fanoušků tak trochu postrádá.

Bez názvu

Foto: Instagram, Facebook.com/Victoria Beckham, David Beckham