Havlíkova apotéka představuje novou petrželovou řadou Krásná zahradnice

/ Lenka Komrsková

Inspirace přišla od zkušených, sluncem ošlehaných zahradnic. Petržel má jedinečné účinky na naši pleť, projasňuje a sjednocuje její tón, redukuje vrásky i pigmentové skvrny.

Petržel je nedoceněný zázrak, který má třikrát více vitamínu C než pomeranč. Působí proti jarní únavě, a navíc je považována za afrodisiakum. Staří Řekové z ní pletli věnce pro nejúspěšnější sportovce.

Nová pečující řada s petrželovým olejem, aktivními látkami EPS White, CityGuard+ a Pentavitin®, skvalenem, výtažky z kopřivy, vitaminem E a mnoha organickými oleji obsahuje 4 jedinečné pečující produkty: Denní krém, Noční krém, Noční oční masku, Noční krém na ruce.

Co umí jednotlivé aktivní látky?

EPS White je revoluční molekula pro ochranu a redukci tvorby pigmentových skvrn. Jde o mořskou aktivní látku získávanou biotechnologickým procesem.

CityGuard+  je mořská voda obohacená o výtažky z arktických mořských řas a oligoalgináty. Redukuje oční váčky a ochablé oční okolí. Stimuluje syntézu ATP a tím přispívá k vypnutí kolagenové sítě pleti. Chrání před vlivy okolního znečištění.

Pentavitin® (Saccharide Isomerate) okamžitě hydratuje suchou pleť a to po dlouhou dobu. Posiluje kožní bariéru a zlepšuje vzhled pleti.

„V péči o pokožku používáme různé přípravky, ale přitom naše zahrádka dává vše, co potřebujeme. Petržel má zázračné regenerační účinky, snižuje zarudnutí a podráždění pokožky, zároveň osvěžuje, a dokonce pomáhá při akné a černých tečkách. Již při krátkém používání zaznamenáte na své pleti velký rozdíl. Bude jasnější, zářivější, šťavnatější a celkově krásně sjednocená,“říká Zuzana Maxima Krejčí, majitelka Havlíkovy apotéky.

Denní krém KRÁSNÁ ZAHRADNICE

Kouzelné vlastnosti petržele navrací pleti svěží a šťavnatý vzhled, sjednocuje ji a chrání před vlivem okolí. Krém nanášejte každé ráno na očištěnou pleť od dekoltu přes krk k lícním kostem a od nich nahoru ke spánku a kolem očí jemně vklepávejte.

Složení: Petrželový olej, EPS White, Pentavitin, výtažek z kopřivy, meruňkový olej, makadamiový olej, skvalen.

Cena: 30 ml/387 Kč

 

Noční krém KRÁSNÁ ZAHRADNICE

Pleť intenzivně regeneruje a pečuje o ni po celou noc. Krém nanášejte každý večer na očištěnou pleť. Stejně jako krém denní – od dekoltu přes krk k lícním kostem a od nich nahoru ke spánku a kolem očí jemně vklepávejte.

Složení: Petrželový olej, EPS White, výtažek z kopřivy, makadamiový olej, ovesný olej, bambucké máslo.

Cena: 30 ml/446 Kč

 

Noční oční maska KRÁSNÁ ZAHRADNICE

Šetrně pečuje o oční okolí, abychom se ráno probouzeli s projasněným pohledem. Masku aplikujte každý večer na očištěné oční okolí. Jemně naneste na oční okolí a lehce vklepávejte. Nechte působit přes noc, ráno opláchněte. Budete krásná.

Složení: Petrželový olej, EPS White, CityGuard+, výtažek z kopřivy, meruňkový olej, makadamiový olej.

Cena: 30 ml/392 Kč

 

Noční krém na ruce KRÁSNÁ ZAHRADNICE

Během noci ruce regeneruje a navrací jim hebkost. Krém aplikujte na ruce každý večer pro krásně jemné ruce. Krém můžete používat i kdykoliv během dne.

Složení: Petrželový olej, EPS White, výtažek z kopřivy, ovesný olej, bambucké máslo, skvalen.

Cena: 30 ml/294 Kč