Herečka Kirsten Dunst se stala ambasadorkou L`Oréal Professionnel

/ Kamila Písaříková

Na Filmovém festivalu v Cannes získala cenu pro nejlepší herečku za ohromující výkon ve filmu Melancholia. Nyní je hlavní představitelkou dalšího thrilleru Hosseina Aminiho The Two Faces of January, který bude mít premiéru v roce 2014. Kirsten Dunst, talentovaná herečka, která se stala novou ambasadorkou L`Oréal Professionnel.

Kirsten Dunst je americká talentovaná herečka, která má za sebou více než padesát filmových rolí, což z ní činí jednu z nejproduktivnějších hereček za poslední dvě desetiletí. Kirsten je velmi pečlivá a zvědavá, co život může nabídnout, což jí umožňuje vybírat si své role – od hlavních filmových produkcí až k  nezávislým filmům bořícím hranice.

kirsten-dunst-portrait-matthew-brookes-for-l-oral-professionnel

Započala svou kariéru jako velmi mladá. Role ve filmu Interview s upírem, kde hrála krásnou upírku s porcelánovou pletí, která získá srdce postavy představované Bradem Pittem, znamenala průlom v její kariéře a byla za ni nominována na Zlatý glóbus. Její výkon v trilogii Spider-Man, kde hrála roli Mary Jane Watson, je jedním z nejúspěšnějších milníků její herecké dráhy, za nějž obdržela velmi pozitivní recenze. Mnoho kritiků ocenilo její schopnost vcítit se do své postavy a vytvořit reálné a zřídkakdy viděné propojení s jejím filmovým partnerem Tobeym Maguirem.

Jako múza Sofie Coppoly ztvárnila Kirsten Dunst v roce 2000 Marii Antoinettu a díky tomuto okouzlujícímu divadelnímu dramatu a modernímu zpracování se její kariéra posunula kupředu.

kirsten-marie-antoinetta

Velkého uznání se Kirsten dostalo za roli deprimované ženy před zánikem světa ve filmu Larse von Triera Melancholia, jež byla rolí jako žádná jiná. Film byl kritiky přijat pozitivně a Dunst za něho získala v roce 2011 ocenění za nejlepší ženský herecký výkon na Filmovém festivalu v Cannes.

kirsten-dunst-melancholie

Kirsten Dunst pro L`Oréal Professionnel

L’Oréal Professionnel mi je velmi blízký. Tato značka je silně spjata s módou a já obdivuji její odhodlání inovovat, neustále poskytovat nové profesionální služby a vytvářet nové produkty, aby bylo dosaženo nejmodernějších trendy stylů. L’Oréal Professionnel zplnomocňuje kadeřníky, aby přetvářeli a odhalovali krásu v každé ženě na celém světě. Jsem velmi pyšná, že mohu být součástí tohoto úžasného projektu,“ říká Kirsten Dunst.

Kirsten Dunst bude tváří tří klíčových kampaní v roce 2014, které se objeví exkluzivně v salónech L’Oréal Professionnel.

Kirsten Dunst bude tváří tří klíčových kampaní v roce 2014, které se objeví exkluzivně v salónech L’Oréal Professionnel.Wild Stylers od Tecni.ART: profesionální vlasová stylingová řada, která vytváří rockový grunge vzhled a sexy rozcuchaný styl, který byl k vidění na molech nedávno konaného Fashion Weeku. V salónech L’Oréal Professionnel od ledna tohoto roku.

Beach Waves: bezprecedentní úprava struktury vlasů v rámci návštěvy salónu, abyste dosáhli svěžího stylu „jako byste se právě vrátili z pláže“, který trvá až 8 týdnů. Tento vzhled je to, co prostě musíte mít pro sezónu jaro/léto 2014.

Absolut Repair Lipidum: vyspělá metoda vrstvení, která je inspirována brazilským způsobem ošetření vlasů a ozdraví 100% vlasů zničených v rámci jedné procedury.

Foto: Archiv