Hit léta: Zlaté tetování

/ Redakce

Léto dává prostor nejen pro odhalování těla a chytání bronzu, ale také pro trochu bláznivé nápady. Možná, že v jiném období byste se nad nalepovacím tetování s pohrdáním ušklíbli a pomysleli si něco tom, že je to trapné, ale ne v létě. Ve slunečné sezóně je totiž dovoleno vše a bláznivé nápady, návrat do dětství a smysl pro humor jsou téměř nutností.

9527b7fa8e2e94e2bfb9e0680825ab8dV době, kdy je téměř každý druhý člověk potetovaný, se nalepovací tetovačky zdají jako opravdu retro bláznivý nápad. Když je ale berete jako šperk, jako doplněk k letním šatům, který doma stejně jako kabelku nebo náhrdelník můžete odložit, zase až tak hloupé se to nezdá.

Letošní léto právě proto patří zlatému a stříbrnému tetování, které si můžete jednoduše nalepit kam jen chcete, vytvářet neomezené ornamenty a pozvednout tak i jednoduché šaty na večerní róbu nebo cool festivalový look. Nanáší se na kůži stejně jako dětské tetovačky, stačí párkrát přitlačit vlhký hadřík a opatrně sundat ochrannou fólii. Okrasa pak vydrží i několik dní a smýt se dá teplou mýdlovou vodou. Takže hurá nalepovat, tady je pár inspirací, jak skvěle to může vypadat. A kdyby vás nebavila zlatá, zkuste černou klasiku nebo odvážnou tyrkysovou.

Zdroj foto: Pinterest.com,archiv firem