Hit letošních Vánoc? Dlouhotrvající lak na nehty!

/ Redakce

Nadcházející mrazivé období může být plné barev. Experimentujte s novými laky na nehty a pořiďte si novinku, která vám vydrží opravdu dlouho.

Snad každá z nás by si přála lak nehty, který vydrží hodně dlouho, nebledne a neztrácí lesk. Značka Dermacol nyní přichází s novinkou, která vás bude bavit. Dlouhotrvající lak na nehty s názvem 5 DAY STAY NAIL POLISH si můžete pořídit v deseti odstínech od jemných přírodních až po výrazné odstíny vyzrálých plodů.

Dlouhotrvající laky 5 DAY STAY LONG skvěle přilnou k nehtu a po zaschnutí vytvoří velmi odolný, pevný film extrémně dlouhotrvající a odolný proti oděru a olupování. Použití podlaku a ochranného nadlaku s laky Dermacol 5 DAY STAY LONG není nutností. Klinický test potvrdil, že lak vydrží na nehtech perfektní celých 5 dní* i bez použití podkladu a ochranného nadlaku. Díky vysoké koncentraci pigmentů zajišťuje vynikající krytí. Obsažená pryskyřice prodlužuje trvanlivost laku a zvyšuje jeho lesk. Vaše nehty tak budou po celou dobu vypadat, jako byste si je právě čerstvě nalakovala.

UV filtr zabraňuje blednutí a zažloutnutí barvy. Se štětečkem speciálně navrženým pro rovnoměrné a snadné nanášení je lakování hračkou, i pro ty z nás, pro které lakování nehtů není zrovna oblíbenou činností.

Věděli jste, že se zdobením nehtů začali již ve starověké Číně, Japonsku i Egyptě? Tehdy používali ještě používali hennu, nebo různě obarvené tuky. První laky na nehty jsou datovány od roku 1917, jejich rozvoj byl velmi rychlý a zastavil je až nástup II. světové války, která měla za následek snížení produkce.

Mimo laků si Dermacol připravil také dárečkovou novinku, která vám zpříjemní čekání na Štedrý den. Adventní kalendář Dermacol ukrývá 24 laků na nehty. Kalendář obsahuje 23 zářivých barevných odstínů, některé z nich se třpytkami nebo perletí, a 1 bezbarvý lak na nehty. Lehce a rovnoměrně se nanášejí, perfektně k nehtům přilnou, snadno zasychají a mají dobrou odolnost proti oděru.

Foto: Archiv značky