H&M určuje i společenské trendy

/ Redakce

Blíží se období vánočních večírků, posezení s přáteli, setkání s rodinou, poděkování klientům, zkrátka přichází doba, kdy se budeme muset obléct slavnostněji.

I v tomto vám může poradit a inspirovat švédský módní řetězec H&M, který je nejen průvodcem městskou, sportovní a ležérní módou. Tak pokud jste právě zjistily milé dámy, že nemáte nic slavnostního na sebe, je třeba s tím něco rychle a razantně udělat. Rozhodně není třeba zůstávat jen u klasických černých koktejlek. Nicméně koktejlové šaty jsou zásadní a potřebné v každém šatníku. Mohou však mít svůj styl. Pouzdrový střih a délka nad kolena jsou základ. Barevnost a zajímavé řešení horního dílu však může být zajímavé až výstřední. H&M vsadilo na modrou, netradiční látku s lesklým efektem. Pokud máte ráda odhalené ruce, pak koktejlky bez rukávu jsou ty správné. Pokud preferujete alespoň nějaké rukávy, pak sáhněte po délce k loktům. Pro odvážné je zde sytá žlutá barva a kostkovaný vzor. Žlutý svetr s dolním volánem je skvělý nejen na večer, ale můžete tak oživit i klasické černé úzké kalhoty a vytvoříte tak outfit na jednání, které se díky tomu změní v dokonalost. Vždy je důležité zvolit i správný doplněk. Nebojte se výrazných šperků, které mohou klasické šaty zcela výrazně oživit. Psaníčko na večer je nutností a na vás je jen zvolit správnou velikost a barevnost. A v případě, že extravagantnost, ani výrazné vzory nemusíte nebo se jich bojíte, pak černý kalhotový kostým s velkým opaskem udělá rovněž své.

Tyto modely od H&M nás zkrátka uhranuly a my dámy v redakci cítily povinnost se s vámi o naše představy podělit. Modely jsou k dispozici jen ve vybraných obchodech, ale určitě on-line.

 

Foto: hm.com

 

 

0 Comments

Leave a Comment