Hostem na svatbě v letních měsících

/ Redakce

Svatby jsou během prázdninových měsíců doslova na týdenním pořádku. Mnohým hostům ovšem před jejich vypuknutím vrtá hlavou otázka, co nejlepšího si v tento slavnostní moment vzít na sebe.

Častěji je to pro nás dokonce ještě větší hádanka, než co novomanželům koupíme jako svatební dárek. A přitom je to docela jednoduché, pokud se budete držet základních pravidel.

Vždy je nutné mít na paměti, že se jedná o velkolepou událost, ať už jde o svatbu v kostele, na louce nebo u moře. Událost, která si zaslouží alespoň minimální přemýšlení nad outfitem, díky kterému uděláte radost nejen svému partnerovi, ale také fotografům toužícím po bezchybných a ničím nerušených záběrech.

Pokud je předem stanoven dress code, snažte se jej dodržet, ať nedojde k nechtěnému faux pas. Dalším nepsaným pravidlem zůstává, že žádná žena na svatbě nesmí v ničem převyšovat nevěstu, která má svůj velký den a musí se za všech okolností cítit jako nejkrásnější žena na světě.

Šaty vybírejte z rozmyslem, obecně se nedoporučuje bílá a černá barva, tu si nechte pro jiné příležitosti. Léto ovšem láká na pastelové odstíny, romantické volánky, květiny i krásně zpracovanou krajku.

7d78e0ef8e825b0297ad81e928eaddf9

Nápadné doplňky si nechte doma pro jiný večer, vysoké teploty totiž dobře nahrávají nateklým zápěstím nebo prstům, nevhodné jsou také robustní náhrdelníky či hodinky.

Outfit ovšem můžete doladit pomocí roztomilého psaníčka, do kterého se vám vejde nejen mobilní telefon, ale třeba i pudr, oblíbená rtěnka a papírové kapesníky na případné slzičky dojetí. 0d238b455a23d7f7211abc4871b58dcd Originální ovšem budete s živými květinami ve vlasech, veselým lakem na nehtech nebo zářivou oční linkou. Nové lodičky na nepřekonatelně vysokém podpatku raději uložte zpátky do botníku a neriskujte sedřená chodidla z několika protancovaných hodin na parketě. A doporučená porce zábavy, kterou nesmíte za žádných okolností nechat doma? Tak ta neexistuje!

Foto: Pinterest