Hravé léto s náramky

/ Redakce

Doplňky neodmyslitelně patří k dnešním outfitům. Jedny z nich si prošly velkým vývojem a od tenkých kožených proužků z dob minulých se propracovaly až do dnešních podob náramků.

Historie náramků

Náramky vždy patřily mezi šperky, které dávaly najevo bohatství a moc. Nejstarší se datují asi 2500 let př. n. l. a vyjadřovaly tehdy společenské postavení i názory majitele.  Z historických filmů si můžete vybavit kožené náramky, které nosili řečtí bojovníci a zdobili si je kousky zlata.

S oblibou se náramky měnily, vyvíjely a vylepšovaly. Od přírodních materiálů se postupně začalo přecházet ke kovovým variantám. Dnes jsou k dostání všechny materiály, na které si snad vzpomenete včetně velmi populárních silikonových, korálkových i pletených náramků. Ti šikovnější si své módní doplňky vytvoří sami, jiní za tyto drobnosti rádi zaplatí. A jaké módní náramky frčí toto léto?

Velký výběr náramků Bijoux & Bijoux Exclusive

Bijoux & Bijoux Exclusive přináší pletené pastelové náramky zdobené kovovými kuličkami ve zlaté barvě střídající se se zirkony posetými ovály. Máte-li raději kůži, nabídne vám tato značka náramky s rafinovaným zapínáním přes kulatý kámen. Ke koženému náramku navíc dostanete pět různobarevných kamenů, které tak na samotném pásku můžete kdykoliv měnit. Ani kovové náramky zdobené kamínky či korálky v nabídce Bijoux & Bijoux nechybí.

Bijoux&Bijoux

Bijoux&Bijoux

Náramky v běžných konfekcích

Šperky a doplňky jsou dnes součástí všech konfekčních prodejen, ať tedy navštívíte kterýkoliv z oblíbených obchodů, získáte široký výběr náramků, které i toto léto hrají veselými barvami, třpytí se, lesknou a navozují tu správnou letní náladu.

foto: Archiv značek, Pinterest.com