Hravý letní make-up: Dior představuje Color Games

/ Lenka Komrsková

Peter Philips, kreativní a image ředitel pro Dior Make-Up, vítá letní období s kolekcí, jež je ódou sportovnímu světu. Jaká jsou pravidla hry? Vítězit a bavit se, zároveň si uchovat zdravou, zářivou a hravou krásu.

Hravé stíny i syté linky

Paletka očních stínů 5 Couleurs Color Games byla opět vytvořena Peterem Philipsem a evokuje barevné letní paprsky. Písmena dior se proplétají do atletického vzoru v limitované edici, zatímco odstíny představují pleť políbenou sluncem a azurově modré bazény.

Hry na pláži, antukové kurty a běžecké dráhy inspirovaly sběratelskou kolekci paletky s názvem sprint. Pulzuje v harmonii hravé oranžové, růžové béžové, teplé pískové a zářivé hnědé, ve středu se nachází vítězná růžová.

Paletka dive je chladnější kombinací, potápějící se do rozlehlého bazénu s vlnou živoucích a svěžích modrých odstínů, jež jsou plné energie díky pastelové broskvové, mocné fialové a tmavé švestkové. Všechny odstíny spolu soupeří v barevné tvořivosti.

Objevem kolekce jsou i dva nové odstíny Diorshow Colour & Contour se slunečnými tóny, které ladí s létem. Na jedné straně je bohatě pigmentovaná oční linka, na druhé je krémová tužka pro dotek světla nebo bohatou barvu jako oční stíny. Hraje si s kontrasty čisté zlaté a tmavé modré nebo oranžové a hnědé s jemnými bronzovými třpytkami.

Lesk nebo tattoo?

Dior Addict Stellar Shine rtěnky představují odstíny vytvořené Peterem Philipsem v sérii výjimečných barev od růžového dřeva po fuchsiovou. Mají výdrž až 8 hodin a vysoce hydratující svěží složení, jsou ideálním spojencem pro odhalení závislosti na lesku a barvě, v kombinaci s výkonem a svůdností.

Dior Lip Tattoo přináší umocněnou pigmentaci a láme barevné rekordy díky své dlouhotrvající 12-hodinové výdrži a zvláčňujícímu efektu. Produkt je dostupný tento rok v odstínu tmavé nude nebo narůžovělé červené, dior addict lip tattoo nabízí dlouhotrvající přirozený vzhled rtů s efektem tetování pro léto plné stylu a pohybu.

Dokonalý make-up

Vzor pudru Diorskin Mineral Nude je inspirován sportovním hřištěm s propojenými Dior písmeny, které odhalují dva tóny: jeden pro zkrášlení pleti a druhý pro energický vzhled lícních kostí. Pro každého letní glow na míru: jemná bronzová pro světlejší tóny pleti nebo teplá bronzová pro tmavší vzhled.

Dior Forever vytváří letní vzhled díky Dior Forever Summer Skin: přirozený dokonalý vzhled po dobu 24 hodin v letních podmínkách a zářivou pletí políbenou sluncem. Čtyři odstíny ladí s každým tónem pleti a vytváří svěží vzhled a zdravé prozáření. Zkrášluje pleť pomocí beztížného letního glow.

Final touch: Sytá manikúra

Jemné bergamotové nóty a výjimečné barvy Dior Vernis dodávají dokonalost kolekci Color Games: Go je živoucí oranžová, připravená pro každou výzvu.