Hravý svět La Femme Mimi

/ Redakce

Nová kolekce módní návrhářky Mimi Lan, která tvoří pod značkou La Femme Mimi je tu. Jmenuje se „Je to hra“ a je dostupná i na zbrusu novém e-shopu.

„Když jsem začala pracovat na nové jarní kolekci, uvědomila jsem si, že vlastně nepracuji, ale hraji si s materiálem a střihem. Hledala jsem způsob, jak můžu všechny věci společně kombinovat, od materiálu až přes střih po barvy,“ představuje svůj koncept Mimi Lan.

Pruhy s květinovými vzory, modrá se zelenou, červená s růžovou, puntíky s květy – kombinovat je možné vše. Jednotlivé kousky oblečení nejen, že se dají zajímavě doplňovat, ale některé z nich jsou také oboustranné. V jednom dni se tak můžete jednoduše a fikaně převléknout, aniž byste se zastavili v převlékací kabině.

V kolekci nechybí ani ručně vyšívané detaily, které ne vždy uvidíte na první pohled. Mnohdy jsou velmi chytře schované. Řadu z nich vyšívá sama návrhářka a vy si tak můžete být jisti, že máte na sobě opravdu originál, nad kterým Mimi osobně strávila několik dní.

Novinkou jsou u La Femme Mimi kalhoty. „ Dlouho jsem odmítala šít kalhoty. Prostě jsem to neuměla. Na jaro jsme ale udělali kolekci pohodlných a střihově zajímavých kalhot. Pánský střih i sexy holčičí, barevné, džínové nebo s jeleny,“ doplňuje Mimi  Lan a dodává „ konečně máme také e-shop. Koncept e-shopu mě dlouho neoslovoval, ráda nakupuji v kamenných obchodech a užívám si ten krásný pocit, jak sahám na ty věci. Především ale pro zahraniční klientky jsem tedy vytvořila možnost  ehopu. Snažili jsme se, aby byl takový,  jaký je náš obchod-útulný. Říkáme mu La Femme Mimi Galaxy.“

Až půjdete někdy Štěpánskou ulicí v Praze stavte se u Mimi nebo klikněte na její e-shop galaxii. Její barevný svět vás vtáhne a už nepustí.

Foto: Adéla Leinweberová