Hudební ceny zahalené do třpytu

/ Redakce

Předávání hudebních cen Grammy se letos neobešlo bez notné dávky třpytu, lesku, krajky či pastelových barev. Bylo zkrátka plné zajímavých překvapení.

Červený koberec dal pro tentokrát vyniknout (nejen) všem hvězdám, které si přišly vyzvednout své ocenění. 56. ročník hudebních cen Grammy Awards, který se konal během nedělní noci v Los Angeles, přilákal extravaganci, originální nápady i sázku na jistotu.

Byl to večer, během nějž převážil vkus nad nevkusem, vysoké rozparky a odhalené přednosti zůstaly pro tentokrát povětšinou doma a dámy se pyšnily opravdu skvostnými modely.

Na dlouhé nepřehlédnutelné šaty Michael Costello s aplikací krajky pro tentokrát vsadila jedna z moderátorek celého večera zpěvačka Beyoncé.  Umírněnou sněhovou róbu se zajímavými detaily provětrala také elegantní Paris Hilton.

Beyonce

Z některých rób doslova oči slzely. Na metalické materiály a spoustu třpytu kývla například Rita Ora, která oblékla kratší šaty s dlouhými rukávy značky Lanvin. Pozadu nezůstala ani Taylor Swift či těhotná zpěvačka Ciara, oblékla róbu Emilio Pucci.

The 56th GRAMMY Awards - Arrivals

Madonna se tentokrát předvedla v černém kostýmku Ralph Lauren a spolu se svým osmiletým synem Davidem byly nerozlučnou dvojkou. Za zmínku určitě stojí šaty Valentino zpěvačky Kate Perry. Kate vzala téma večera více než vážně, její tylovou sukni totiž ozdobily noty.

The 56th Annual GRAMMY Awards - Arrivals

Opravdová módní smršť se konala především na nožkách, celebrity se vyřádili, a obuli všechno možné s prvky pastelových barev, přes náročné provedení po záviděníhodnou výšku podpatku.

profimedia-0183038598

To vše doplňovaly zdobené rukavičky, masivní náhrdelníky i jednoduché prstýnky. Doplňky si notovaly i s psaníčky, ve fotogalerii narazíte například na průhlednou kabelku Chanel ve tvaru legendárního parfému.

Foto: Profimedia.cz