Hvězdná podzimní kampaň Marca Jacobse: Winona Ryder, Cher nebo Sofia Coppola

Jestli nějaký módní návrhář není troškař, pak je to Marc Jacobs. Dokazuje to například jeho podzimní kampaň, do které neangažoval jednu známou tvář, ale rovnou několik. A jména jsou to opravdu velká.

david-sims-for-marc-jacobs-fall-winter-2015-2016-5Kampaň na sezónu podzim/zima 2015-2016 je velkolepá nejen díky oblečení, ale hlavně díky tomu, kdo jej má na sobě. Při výběru tváře kampaně to totiž Marc Jacobs rozjel ve velkém a oslovil herečku Winonu Ryder, zpěvačku Cher a Willow Smith nebo zpěváka skupiny Red Hot Chilli Pepper Anthonyho Kiedise. Další tváří se stala režisérka Sofia Coppola nebo herečka Debbi Mazar a hudebník Steven Mackey. To ale rozhodně není vše, protože Marc angažoval také slavné děti, které se fotily se svými rodiči. Syna Anthonyho Kiedise Everly Beara a Marleyho Mackeyho syna hudebníka Stevena Mackeyho. V kampani se také objevila sestra modelky Daisy Lowe, Betty. Chybět nesměly také modelky Julia Nobis, Molly Bair, Aamito Lagum a Issa Lish.

MJ_FW15_v5c_DPS.pdfPřed červené pozadí a fotoaparát Davida Simse zkrátka postavil opravdu velké osobnosti dnešní doby. “Podzimní kampaň je plná mých přátel, z nichž každý sám je inspirativní individualita, ale společně tomu vytvářejí zajímavou protihodnotu.” Řekl ke svému výběru sám designér.

Zdroj foto: archiv Marc Jacobs