Hvězdná podzimní kampaň Marca Jacobse: Winona Ryder, Cher nebo Sofia Coppola

/ Redakce

Jestli nějaký módní návrhář není troškař, pak je to Marc Jacobs. Dokazuje to například jeho podzimní kampaň, do které neangažoval jednu známou tvář, ale rovnou několik. A jména jsou to opravdu velká.

david-sims-for-marc-jacobs-fall-winter-2015-2016-5Kampaň na sezónu podzim/zima 2015-2016 je velkolepá nejen díky oblečení, ale hlavně díky tomu, kdo jej má na sobě. Při výběru tváře kampaně to totiž Marc Jacobs rozjel ve velkém a oslovil herečku Winonu Ryder, zpěvačku Cher a Willow Smith nebo zpěváka skupiny Red Hot Chilli Pepper Anthonyho Kiedise. Další tváří se stala režisérka Sofia Coppola nebo herečka Debbi Mazar a hudebník Steven Mackey. To ale rozhodně není vše, protože Marc angažoval také slavné děti, které se fotily se svými rodiči. Syna Anthonyho Kiedise Everly Beara a Marleyho Mackeyho syna hudebníka Stevena Mackeyho. V kampani se také objevila sestra modelky Daisy Lowe, Betty. Chybět nesměly také modelky Julia Nobis, Molly Bair, Aamito Lagum a Issa Lish.

MJ_FW15_v5c_DPS.pdfPřed červené pozadí a fotoaparát Davida Simse zkrátka postavil opravdu velké osobnosti dnešní doby. „Podzimní kampaň je plná mých přátel, z nichž každý sám je inspirativní individualita, ale společně tomu vytvářejí zajímavou protihodnotu.“ Řekl ke svému výběru sám designér.

Zdroj foto: archiv Marc Jacobs