I na podzim můžete být sexy

/ Redakce

Podzim je šedý, depresivní a nudný?

Nemusí tomu být vždycky tak. Minimálně v módě rozhodně ne. I když je venku nevlídně a zima, my se můžeme obléct teple a přesto zůstat šik i sexy zároveň. Je škoda zahalit se do péřových bund, navléct nevábné boty a uvázat si kolem krku pletenou šálu od babičky. Zkusme to letos tak nějak jinak. I kabát může příjemně zahřát a nebudeme vypadat jako balón, který právě někdo nafoukl a čeká, kdy se vznese k nebesům. Místo nízkých teplých bot, vklouzněte do nádherných kožených vysokých kozaček, které často mají uvnitř teplou výplň, která vás zahřeje a zvenku bude vypadat více než sexy. Ani šatům nedejte v zimě sbohem. Zvolte klidně vlněné pouzdrové a pod ně si pro zahřátí oblékněte košili nebo bavlněný rolák.

Důležité je nezapomínat na módní doplňky, které z každého outfitu vytvoří dokonalost. Pro letošní podzim zvolte kabelku tzv. supersize. To znamená čím větší tím lepší. V tomto ohledu je letošní výběr více než široký. A sluneční brýle…je něco více sexy? I v tomto ohledu sáhněte po těch velkých a nejlépe černých. Anna Wintour na ně sází celoročně a s velkým úspěchem.

Zkrátka podzim může být více než jen šedý. To ví i slavná top modelka Miranda Kerr, která by měla být pro nás inspirací. Zkusme její módní kroky následovat.

 

Foto: profimedia.cz; net-a-porter.com; beinstyle.cz; hm.com