Iconiq news

/ Redakce

Ani dnes nebude chybět stručný přehled aktuálního dění v módě a světě celebrit.

Již minulý týden jsme vás informovali o tom, že Marco Zanini hodlá uvolnit kreativní křeslo couture domu Schiaparelli. V té době to byly jen spekulace. Dnes už máme oficiální potvrzení o této skutečnosti. Cesta Marca Zanini vedla od Rochas právě k Schiaparelli v září minulého roku. Bohužel ne všechna rozhodnutí děláme v životě správně. Marco si to uvědomil po krátké době, kdy svůj čas v módním domě Schiaparelli vyhodnotil jako nešťastný. Kam povedou jeho další kroky, zatím není známo stejně jako jméno jeho nástupce.

Marco Zanini

Marco Zanini

Manželský pár Beyonce a Jay-Z si chtějí dát přestávku od práce. Tuto zprávu vyslal úspěšný pár do světa svým fanouškům. Již nějakou dobu se spekulovalo o rozpadu jejich manželství. Oni však právě nyní vše popřeli a dokonce plánují druhého potomka. Na čas se chtějí přestěhovat do Francie, kde si hodlají odpočinout, věnovat své dceři a upevnit svůj křehký vztah.

Beyoncé a Jay-Z

Beyoncé a Jay-Z

Slavná herecká dvojčata Mary-Kate a Ashley Olsenovy si byly vždy podobné jako vejce vejci a přesně na tom postavily i svou úspěšnou kariéru. Nyní se více prezentují jako módní návrhářky vlastní značky The Row a daří se jim. Dle posledních fotografií obou sester je zřejmé, že jedné z nich došla trpělivost s tím, že je veřejnost od sebe nerozezná. Médii se šíří spekulace o tom, že Mary-Kate před nedávnem podstoupila plastickou operaci obličeje, díky které už si se sestrou není tolik podobná. Fotografie z akce World Of Children Awards to jasně dokazují. Bohužel, možná bylo lepší zůstat věrnou kopií své sestry, protože tahle změna se příliš nepovedla.

Mary-Kate a Ashley Olsenovy

Mary-Kate a Ashley Olsenovy

Británii zaplavily vlčí máky. Královská rodina se tradičně zúčastnila vzpomínkového ceremoniálu na uctění památky válečných hrdinů. Muži oblékli uniformy a dámy se zahalily do černých kostýmků a kabátů. Nechyběly ani povinné klobouky a na klopě vlčí mák.

duchess-of-cambridge-and-cornwall-vogue-10nov14-getty_b_1080x720

Modelka Cara Delevingne oslavuje 8 milionů fanoušků na jejím Instagram účtu. Cara neváhala a obratem všem zaslala speciální poděkování v podobě fotografie, na které se diví…“AHHHHHHHHHH 8 million followers!! I owe it all to you guys. Love you all so much!”

cara-8-million-instagram-vogue-10nov14-grab-b_426x639

Kariéra vítězky/vítěze soutěže Eurovision Conchity Wurst nabírá na obrátkách. Při vystoupení v Crazy Horse Show v Le Crazy Horse 9. listopadu v Paříži ji přijel podpořit asi největší fanoušek slavný módní návrhář Jean Paul Gaultier. To jistě Conchitu potěšilo.

profimedia-0210580547

A na závěr opět zpráva o volném křesle kreativního ředitele. Tentokrát je to překvapivá zpráva. Ralph Rucci opouští svou vlastní značku, což je pro módní svět velmi překvapivé. Jeho “náhradník” ještě není znám. Poslední autorskou kolekci Ralpha Rucciho najdete v kompletních kolekcích.

Ralph Rucci

Ralph Rucci

Na premiéře muzikálu Adams Family herec a zpěvák Roman Vojtek v doprovodu své ženy odhalil, že bude podruhé otcem. Jeho ženě Tereze to v červených šatech velmi slušelo a my srdečně gratulujeme.

Roman Vojtek s manželkou

Roman Vojtek s manželkou

Foto: Profimedia.cz; Instagram.com