Iconiq News

/ Redakce

A je tu opět stručný přehled aktuálního dění v módě a světě celebrit.

Dcera Bruce Willise a Demi Moore Tallulah Willis má nový sestřih. Stejně jako před léty její maminka se nechala Tallulah ostříhat dohola! Bohužel Tallulah to na kráse ani sex-appealu nepřidalo jako kdysi její matce. Je pravdou, že podobná je spíše na svého otce akčního hrdinu série Smrtonosných pastí.

Tallulah Willis

Tallulah Willis

V neděli se podruhé stal mistrem světa Formule 1 britský závodník Lewis Hamilton, kterého ihned po závodě na jeho helmu políbila přítelkyně zpěvačka Nicole Scherzinger. Ta neudržela slzy radosti a své facebookové stránky ihned zaplnila pyšnými fotografiemi.

1939857_10152894715102433_765339726142027557_n

Beyoncé natočila tzv. home video. Tančící Beyoncé v pánském spodním prádle se skupinou tanečnic si celé natáčení očividně hodně užila. Nejprve zpěvačka předvádí divoké taneční kreace na balkoně, poté se zavlní v koupelně, šatně, hotelovém pokoji i ložnici.

profimedia-0211626404

Zdivočelá zpěvačka Miley Cyrus slavila 22. narozeniny. S několika přáteli a současným partnerem Patrickem Schwarzeneggerem (synem slavného Arnolda) do klubu Factory Nightclub. A Miley opět nezklamala. Její outfit byl k nepřehlédnutí a jako již tradičně zcela otřesný.

miley-cyrus-768

Americká herečka Kim Cattrall známá jako sexem posedlá Samantha z kultovního seriálu Sex ve městě oslaví za dva roky již šedesáté narozeniny. Nicméně na předávání cen Collective Honours Awards v Liverpoolu by jí tento věk hádal jen málokdo. I ve svém relativně pokročilém věku se pyšní skvělou postavou a výstavním dekoltem. Kim Catrall se v Liverpoolu narodila a právě zde si i převzala ocenění International Arts Icon.

kim-cattrall-liverpool-vogue-24nov14-rex_b_426x639

Mistr Karl Lagerfeld představil trailer ke svému dalšímu krátkému filmu s názvem Reincarnation, ve kterém hlavní roli získali zpěvák Pharrell Williams a modelka Cara Delevingne. Hudbu k filmu nemohl složit nikdo jiný než sám Pharrell. A na otázku, proč Karl nenatočí delší filmy, když je tak talentovaný, odpověděl, že nic ho nebaví příliš dlouho. Dva dny filmování stačí, ten třetí den už touží dělat zase něco jiného. A my už se těšíme co. Na trailer se můžete podívat zde.

chanel-reincarnation01

Foto: Profimedia.cz; Facebook.com; Chanel-news.com