Iconiq News

/ Redakce

Ani letos nebude chybět stručný přehled aktuálního dění v módě a světě celebrit.

Slavná herečka a zpěvačka Jennifer Lopez nemá na muže příliš štěstí nebo možná to mají těžké oni s ní. Nicméně vdaná byla již několikrát, a tak se rozhodla, že těch jmen už asi bylo příliš. Vrátila se ke svému původnímu jménu a nové doklady obdržela přesně na Silvestra. Nyní je opět a jen Jennifer Lopez a to nejen v titulcích filmů či CD, ale rovněž v cestovním pase. Uvidíme, jak dlouho jí to vydrží.

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Letošní rok bude opravdu bohatý pro milovníky filmového plátna. Do kin se chystají vtrhnout skutečné filmové trháky a to Rychle a zběsile 7, Star Wars – Epizode VII, Jurský park, Terminátor, Avengers 2. Nejspíše nejočekávanějším hitem se stane film natočený podle románového fenoménu jménem 50 odstínů šedi. Tato kniha dobyla celý svět a podlehl jí i nejeden muž. Premiéra bude na Svatého Valentýna, takže o letošní dárek máte postaráno. Stačí koupit lístky do té nejlepší řady.

Bez názvu

Palm Springs Festival odstartoval plejádu událostí, které vyznamenají talentované osobnosti. Herečka Rosamund Pike, kterou většina diváků zná z bondovky Zítřek nikdy neumírá, se pouhý měsíc od porodu svého druhého potomka pochlubila na filmovém festivalu v Palm Springs svou štíhlou postavou. Šaty z dílny Alexander McQueen jí sedly jako ulité a rozhodně zaslouží palec nahoru.

Rosamund Pike

Rosamund Pike

Již za pár týdnů začínají světové módní týdny. Tradičně ho odstartuje ten v New Yorku, který letos zaznamená mnoho změn. Tou první zásadní je název. Po odstoupení hlavního sponzora a partnera automobilky Mercedes-Benz se módní týden bude jmenovat New York Fashion Week. Další změnou je lokace. Lincoln Center byl pro mnoho lidí uzavřen, a protože módní týdny se snaží více přiblížit lidem, přesunou se přehlídky více do otevřeného středu New Yorku.

lincoln

Značka Adidas dlouhodobě spolupracuje s módní návrhářkou Stellou McCartney. Od 15. ledna přichází do obchodů nová linie Adidas StellaSport, sportovní kolekce zaměřená na mladší publikum, než je Adidas Stella McCartney linie. Kolekce je určena k nošení do posilovny, do ulic i pro volné dny.  Hlavními znaky kolekce jsou odvážnější barvy, mladší vzhled a především nízká cena.

stella-sport

Celé dva měsíce tajili herec Sean Penn a herečka Charlize Theron své zasnoubení, ke kterému došlo začátkem listopadu v Paříži.  Sean Penn byl v minulosti dvakrát ženatý. První bouřlivý vztah prožil se zpěvačkou Madonnou a druhé o mnoho klidnější manželství s herečkou Robin Wright. Jeho nastávající prožila románky s hercem Georgem Clooneym, zpěvákem Stephanem Jenkinsem i hercem Stuartem Towsendem. Údajně několik let platonicky milovala Toma Hankse. Sean má z druhého manželství dvě děti a Charlize adoptovala chlapce Jacksona.

Charlize Theron a Sean Penn

Charlize Theron a Sean Penn

Foto: Profimedia.cz; Archiv firem